Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Новини и предложения за Форума ako re6i6 da si sloji6 snimka
  
Потребители писали по темата: yurukov, Mimz, Dickinson
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор

ako re6i6 da si sloji6 snimka
Автор Съобщение  
 
26 Jan 2006 11:22 Цитирайте
Mimz
Мнения: 2



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

taka kazvam se mariq i re6avam 4e trqbva da se registriram v toq sait. do tuk dobre...registriram se...No vijdam 4e ima vazmojnost da si sloji6 snimka.a vikam si SUPER! 6te si sloja snimka.no izvednaj kakvo osaznavam-4e mi trqbva snimka golqma 25 kb.vikam e 6te si nameerq edna tolkova malka snimka.no sled polovin 4asovo tarsene osaznavam 4e NQMAM tolkova malka snimka.e vikam si-emi 6te si q smalq...smalqvam si q az i re6avam da si sloja vaprosnata MALKA snimka....no kakvo osaznavam.ne mi priemat snimkata za6toto trqbvalo e 100 na 100 piksela..takav tai kat ve4e sled po4ti edno4asovo borene s lubimiq mi komputar za da si smalq snimkata i sled kat sre6tant i taza malka podrobnsot za vrpsonite snimki re6ix 4e e vreme da zvana na moq lubim brat za da mu kaja-kakvo podqvolite stava s teq snimki?! Very Happy Very Happy Very Happy
 
26 Jan 2006 13:02 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Тъй като май доста хора имат проблем с аватарите, току що направих едно малко скриптче, което да ви помага с това.

Намира се в дъното на страницата за профила ви. След като си изберете някоя снимка за аватар, изберете я във формата "Оразмеряване" и натиснете "Оразмери". ВНИМАНИЕ: Това няма да качи снимката и да я направи аватар, а само я оразмерява и ви я връща готова за качване. След като нариснете бутона, ви се отваря нов прозорец и съобщение за сваляне на снимка, която се казва "resize.jpg". Запаметере я някъде, вижте дали ви харесва така и после я качете през формата малко по-горе.

Една малка подробност е, че снимката, която се опитвате да оразмерите не трябва да е повече от 3Мб, но ако някой ми намери толкова голяма снимка, евала. Другото е, че ако се опитате да оразмерите .gif анимация, скрипта ще ви върне само първия фрейм.

Лесно, а? На кво ти прилича


PS: Ако се питате, защо не съм направил направо да се качва оразмерената снимка? Ами първо за 5 мин. това успях да направя и второ, скрипта за качване на снимките е толкова сложен, че ще ми трябва 2 дни за да го разбра, а чесно не ми се занимава чак толкова.




 
26 Jan 2006 13:35 Цитирайте
Mimz
Мнения: 2



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

blagodarsko brat mi.... Shocked
 
27 Nov 2006 12:32 Цитирайте
Dickinson
Мнения: 222



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

нещо не мога да си кача аватар...




Вечната черна овца



 
27 Nov 2006 12:35 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

провери ли рамера и формата на снимката.




 
27 Nov 2006 13:26 Цитирайте
Dickinson
Мнения: 222



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

да дори за всеки случай я оразмерих с твоята джаджа




Вечната черна овца



 
27 Nov 2006 14:02 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Ами не знам, проверих с моя акаунт и с един друг дето няма права и си работеше. Пробваи пак по-късно, може да е било моментна сървърна грешка.




      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Форумът Новини и предложения за Форума ako re6i6 da si sloji6 snimka
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 1
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004