Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Обяви Търся касова бележка за осребряване
  
Потребители писали по темата: yurukov, Dickinson, Слепецът,Въжарят&Хали, neH4o_KobaguHcKu, Юзбаши
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Търся касова бележка за осребряване
Автор Съобщение  
 
01 Feb 2006 23:28 Цитирайте
Dickinson
Мнения: 222



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Здравейте,търся касова бележка на стойност 60-65 еур за нещо свързано с компютри.Тряба да ми се дадат 1 пари и това най-лесно ще стане като ми осребрят бележката.Ще я задържа най-много 1 ден




Вечната черна овца



 
02 Feb 2006 2:15 Цитирайте
Слепецът,Въжарят&Хали
Мнения: 36



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Хаххах.

Ванка, защото темата е в "Обяви", предполагам, че най-вероятно не се шегуваш. На кво ти прилича

И все пак, ако не се намери някой, който да ти отстъпи касовата си бележка за ден-два, можеш да отидеш в произволно избраш магазин в Дармщат и да си купиш сам нещо. Цъкваш касовата бележчица елегантно, за да осребриш в кешче веднъж, след това отиваш в магазина, казваш, че не си доволен от стоката, взимаш си още веднъж парите и не казваш на никого нито дума. Smile

Връщането на стоките е регламентирано със закон в ГДРто, така че ако отидеш с касова бележка и запазена стока до 1 седмица след датата на закупуване, имаш право да върнеш на магазина стоката и да си получиш парите обратно.

Ако ходиш на екскурзия в планината и ти трябва гето бластер, за да избичиш Ивана под шарената сянкана някоя полянка, можеш да приложиш същата тактика. То си е като взимане на заем. Кво толко... На кво ти прилича Cool




I consider the above chapter one of my most important and useful to the serious poker player.

Пишете на кирилица.Киртаци.
http://lat2bg.kredor.com
 
02 Feb 2006 3:25 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

А има ли правило за нарушена опаковка или нещо такова? Защото аз искам да си взема безжичен headset и да го вържа с компа, но ако не стане искам да го върна. Само дето като го отворя, естествено за да го пробвам, не знам дали ще ми го приемат после.




 
02 Feb 2006 7:50 Цитирайте
Слепецът,Въжарят&Хали
Мнения: 36



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

yurukov написа:
А има ли правило за нарушена опаковка или нещо такова?


Да, имаш право да го разопаковаш и да го употребяваш. Не можеш да го върнеш ако по време на употребата са останали трайни следи. Трябва да пазиш цялата опаковка с всички ластичета и пликчета, които естествено разкъсваш без никакви задръжки. Rolling Eyes За хедсет 100% няма да имаш никакви проблеми от компютърните магазини на Сатурн, Кауфхов, Карщат, Цимерман и т.н.

Обувки примерно не можеш да върнеш, защото надраскваш подметките на асвалта ( или хасфалта На кво ти прилича ). Но съм връщал костюм за доста солидна сума в Henschel & Ropperts, който бях носил. Един хъб също връщахме с Онбашията до Zimmermann Electronics веднъж, когато сингапуреца беше запалил килера и се бяха стопили всички интернет кабели без един, та се наложи да си разпределяме нета. На кво ти прилича




I consider the above chapter one of my most important and useful to the serious poker player.

Пишете на кирилица.Киртаци.
http://lat2bg.kredor.com
 
02 Feb 2006 9:08 Цитирайте
Юзбаши
Мнения: 352



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Слепецът,Въжарят&Хали написа:
За хедсет 100% няма да имаш никакви проблеми от компютърните магазини на Сатурн, Кауфхов, Карщат, Цимерман и т.н.


За хедсет не съм толкова сигурен. Аз един път исках така да си купя от Сатурна едни много палави слушалки да ги тествам и реших пробно да питам дали мога да ги върна, в случай, че не ме изкефят. Отговориха ми, че не може, защото това били хигиенни (!) стоки и те са изключени от Rueckgaberecht-a. Така че питай, преди да даваш пари, да не пускаш после обява "Продавам неползван хедсет". :)




If you a baller, nigga I'm a hall of famer
Lion tamer, with two fo'-fifth flamers
Understand, that yo' life's in danger
Didn't your momma, tell you not to talk to strangers
 
02 Feb 2006 13:16 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Ми то ако става дума може да грабна лаптопа и да пробвам там намясто. Само дето може да ми викат, че съм отворил опаковката вътре в магазина.




 
02 Feb 2006 13:19 Цитирайте
neH4o_KobaguHcKu
Мнения: 51



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

za laptopi ima 50 euro ... zabravih dumata

zimat ti 50 euro ako im vurnesh laptopa sled 2 sedmici
 
02 Feb 2006 13:23 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Не бе, викам аз да вкарам лаптоп и да пробвам дали ще се върже с headset-a.




 
02 Feb 2006 13:36 Цитирайте
neH4o_KobaguHcKu
Мнения: 51



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Nqma problem.
 
02 Feb 2006 18:13 Цитирайте
Dickinson
Мнения: 222



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

мерси,като отида до уни-то ще ги пробвам Smile




Вечната черна овца



      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Форумът Обяви Търся касова бележка за осребряване
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 1
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004