Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Партита Защо не дойдох на Д2
  
Потребители писали по темата: yurukov, _|_VAL_|_, Юзбаши, Dickinson, Geri, arterybg ... общо 13
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2

Гласуване
Защо не отидох на Д2 в Дармщат
Какво като са дошли в Дармщат,и у нас да бяха пак нямаше да отида
56%
 56%  [ 9 ]
Не се кефя на сдружението,което го организира
25%
 25%  [ 4 ]
8 Евро вход за известна група в Дармщат са много
12%
 12%  [ 2 ]
Не дойдох защото бях на работа
6%
 6%  [ 1 ]
Мързеше ме
0%
 0%  [ 0 ]
Общо гласове : 16
      Нагоре  

Защо не дойдох на Д2
Автор Съобщение  
 
24 Jan 2007 14:01 Цитирайте
ahmak
Мнения: 1



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Стига сте се сърдили, а я помислете защо стана така ?

Може би защото почти никой не знаеше за този концерт, аз видях брoшурки един ден преди него а за плакати или нещо такова дума да не става. Пък и брoшурите бяха така направени ,нито на български нито на английски много ме издразни това, вижте за едно обикновено испанско парти каква реклама има а за Д2 където горе долу известна група никой не знаеше, имаше и доста българи които си нямаха и идея. Така че по добре спрете да се оплаквате. Wink
 
24 Jan 2007 14:57 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Това за рекламата съм съгласен. Най-малкото беше много късно. Вярно е че аз правих дизайна на плакатите, но не знаех тогава, че ще се печатат на брошури и че всъщност ще са черно-бели. Просто рекламата трябваше да е 1-2 седмици по-рано. Аз лично знаех, че ще има концерт още преди коледа и разправях наоколо, но никой не знаеше.

И според мен това беше големия проблем. Вярно е, че не много хора ги харесват, но като знаеш, че малко хора знаят и малко хора ще отидат, естествено е да предположиш, че няма да стане як купон и ти няма да отидеш.




 
24 Jan 2007 15:01 Цитирайте
Юзбаши
Мнения: 352



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

ahmak, пише се "брошура".

Dickinson, ахмака е прав. Рекламата ви беше една мижава темичка във форума и едни листчета, които са 1/4 от А4 страница. За капак бяха само на български и което е още по-зле, пуснахте ги два-три дена преди концерта. Не че сме се скъсали от ангажименти петък вечер, но е малко несериозно. Ако има испанско парти в събота, плакатите висят още от понеделник. А то има толкова култов статус, че дори няма нужда от реклама.

Явно мъката ви са парите. Пак ви казвам, доведете Милица, Вилица, Виолетка, Маргаритка или която и да е друга чалга певица, която владее повече от две октави и има нещо на гръдния си кош и гледайте какво става. Пък после гласувайте против участия на български групи и изпълнители.




If you a baller, nigga I'm a hall of famer
Lion tamer, with two fo'-fifth flamers
Understand, that yo' life's in danger
Didn't your momma, tell you not to talk to strangers
 
24 Jan 2007 20:00 Цитирайте
mayaharia
Мнения: 56



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

аз не отидох, защото почти не мога да ги понасям, а и не мисля, че цената на билета за група от техния ранг е адекватна. не може the feeling например да пеят за 15 евро, а да ги знае цяла европа, а д2 за 8 и да не ги знае никой.
но за друга бг банда съм давала вече 8 евро, просто не и за д2.




живеем в моно свят
 
24 Jan 2007 20:08 Цитирайте
_|_VAL_|_
Мнения: 362



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Юзбаши написа:
ahmak, пише се "брошура".

Явно мъката ви са парите. Пак ви казвам, доведете Милица, Вилица, Виолетка, Маргаритка или която и да е друга чалга певица, която владее повече от две октави и има нещо на гръдния си кош и гледайте какво става. Пък после гласувайте против участия на български групи и изпълнители.


лесно ти е да го кажеш ... ама ако ти кажа колко труд сме хвърлили по организирането ще те заболи главата....
Факт е 4е рекламата не струваше , факт е и също 4е както много хора не знаеха така и три пъти пове4е от тях - знаеха...Факт е 4е от ДА се появиха близо към 30 4овека от 80 , пове4ето от които или не познавах или не бях срещал от години.

П.П. ахмак разбираме 4е сме сгрешили отностно рекламата , ама си признай 4е дори от 2 седмици да знаеше за концерта пак нямаше да дойдеш.




Ezekiel 25:17 - " The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

Направи си профил в :http://www.studivz.net/
 
25 Jan 2007 12:39 Цитирайте
KiLLeRLoOP
Мнения: 118



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Адаш, Валерка и всички други от сдружението, които си направихте труда и се лишихте от времето си и не само, за да организирате едно такова мероприятие, вие заслужавате едно голямо благодаря за всичко това. Звучи странно от човек, който не е присъствал на концерта, но го казвам честно и откровено.
Но мисълта ми е друга. Само защото организирате нещо такова, не значи че всеки е длъжен да дойде. Всеки си има лични предпочитания. Аз например не дойдох защото музиката е далеч от моя стил. Затова предпочитам да прекарам петък вечер или в някой клуб за тези пари, или да гледам хубав филм. Убеден съм че така са си помислили още много други. Гледах снимки от концерта и чух мнения, вярвам че е било много яко и всеки който е бил там си е изкарал добре.
Със сигурност сте знаели обаче за потенциалния риск от това да не дойдат много хора. Причини за това има много и всеки ще излезе с различна. За рекламата няма да споменавам нищо, други вече го направиха. Но като цяло показахте че вашата организация функционира, и то много добре. Казвам вашата, защото аз въпреки че членувам, все още с нищо не съм допринесъл за развитието и. Но може би ако някой от вас се беше обърнал към мен за някакво съдействие, щях да приема на драго сърце. Не обвинявам никой.
Не приемайте това като безразличие от страна на хората, това са глупости. Аз бих го нарекъл неуспешна инвестиция. Все пак грешките ги има за да се учим от тях...




"Imagine all the people
living life in peace..."
John Lennon
      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2

Форумът Партита Защо не дойдох на Д2
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 2 от 2
Иди на страница Предишна  1, 2
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004