Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Философия и политика Как технологиите променят обществото ни
  
Потребители писали по темата: yurukov, erdtek
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Как технологиите променят обществото ни
Автор Съобщение  
 
18 Feb 2007 17:10 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Ето откъде ми се ще да започне темата: http://www.youtube.com/watch?v=6gmP4nk0EOE&NR

Идеята е, че начина на комуникиране между хората дотолкова се е променил през последните 20 години, че трябва да преосмислим основните концепции за комуникацията в обществото и за самото общество. Какво означава лична свобода? Какво означават правата? Какво са идеите и трябва ли да се оганичават? Това са част от въпросите на които всеки от нас ина готов отговор които може да изтреля с едно изречение. Въпроса е да се видят в контекста на интернет, мобилните комуникации и променящите се технологии, а не през статичните принципи на обществото, които малко или много ни влиаят.




 
18 Feb 2007 23:48 Цитирайте
erdtek
Мнения: 188



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

най-много се кефя, на достъпа до супер различна информация, възможността да се свържеш с хора с подобни интереси. Дава се по този начин, на всеки човек възможността нещо ако го интересува, да може да се напредне в това нещо. Незнам какво да кажа за личната свобода в този контекст, предполагам, че се има предвид някой да не знае ти какво правиш във интернет, но много не ми е ясен термина. За идеите, за кои идеи говорим, общите идеи как да се развива интернета? Не мисля, че трябва да се ограничават, но не мисля и че трябва да се вземат от едни и същи хора, малко на брой хора.




everything will continue somewhere ...
      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Форумът Философия и политика Как технологиите променят обществото ни
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 1
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004