Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Лаф-моабет Левски (преместена от Спорт)
  
Потребители писали по темата: Онбашията, Anonymous, Kum4oVul4o, _|_VAL_|_, Юзбаши, ahu ... общо 9
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Левски (преместена от Спорт)
Автор Съобщение  
 
30 Jan 2006 15:34 Цитирайте
Онбашията
Мнения: 169



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

20 признака, че сте фен на фк леФФФски!

1. Мислите, че "гениталия" е названието на италианските авиолинии.
2. Позволявяте на 13-годишната си дъщеря да пуши пред децата си.
3. Женен сте вече за трети път, но роднините ви по женска линия са си все същите.
4. Откакто Тодор Живков умря, вече мечтаете да сте като цар Киро.
5. Чудите се как поддържат толкова чисти обществените тоалетни на Централна гара.
6. Повечето ви роднини умират, след като кажат репликата "Глейте са к'во ше направа!"
7. Знаете наизуст саундтрака на филма "Слонът, моя приятел!"
8. Имате повече от един брат, който се казва Асен.
9. Смятате, че Дон Периньон е бос на мафията.
10. Всеки път когато по някакъв повод се събира цялата ви рода, си намирате нова любовница.
11. Смятате, че последните думи от текста на националния химн са "Уважаеми зрители, програмата на Канал 1 завърши!"
12. При последната буря найлоновите прозорци на къщата ви се изпокъсаха.
13. Когато чичо ви идва на гости със служебната кола, паркира на 50-ина метра, защото пред вас е тясно и тоя голям оранжев камион не се събира.
14. Дървеният гребен на прабаба ви има повече здрави зъби от вас.
15. Когато ходите до тоалетната, минавате през външната врата.
16. Баща ви идва с вас до училище, защото учи в по-горния клас.
17. Поливате редовно теменужките, засадени в детското корито за къпане.
18. Не можете да се ожените за избраницата на сърцето ви, защото законите не позволяват брак между братовчеди.
19. Смятате, че изразът "да заредя миялната машина" означава "да правите секс със съпругата си".
20. По тоалетната ви хартия има заглавия и снимки.




From far, from eve and morning and yon twelve-winded sky, the stuff of life to knit me blew hither: here am I. ...Now -- for a breath I tarry nor yet disperse apart -- take my hand quick and tell me, what have you in your heart.
 
30 Jan 2006 18:32 Цитирайте
dark




  

мангал грозен ти от кога стана анти -левскар бе.. това е в оригинал за фенове на сашо роман и такива дето разбират азис без превод...
 
30 Jan 2006 19:18 Цитирайте
Онбашията
Мнения: 169



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Защо темата е тука ? Не мога да разбера




From far, from eve and morning and yon twelve-winded sky, the stuff of life to knit me blew hither: here am I. ...Now -- for a breath I tarry nor yet disperse apart -- take my hand quick and tell me, what have you in your heart.
 
30 Jan 2006 19:20 Цитирайте
_|_VAL_|_
Мнения: 362



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Онбашията написа:
Защо темата е тука ? Не мога да разбера


shtoto twa koeto si napisal e pylna prostotiq
zatwa Wink Wink Wink




Ezekiel 25:17 - " The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

Направи си профил в :http://www.studivz.net/
 
30 Jan 2006 19:21 Цитирайте
Kum4oVul4o
Мнения: 140



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

EDIN E OTBORA NA NARODA,TVA E LEVSKI.

ONBASHIQ TEBE MAI NASKO SIRAKOV TE EBAL KATO MALUK,A Laughing

q si priznai vednaga,shto mrazish levski Exclamation
 
30 Jan 2006 19:26 Цитирайте
Онбашията
Мнения: 169



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Искаш да ти кажа що мразя Лефски ?
Нема проблеми ..

Чалга дънеше вчера при откриването на детска площадка за юбилея на ПодХуяне. Лумпените на Зл.Тепсиев въртяха гьобеци в ритъма на изливащите се от специално монтиран високоговорител ориенталски звуци. Присъстваха един от най-известните нарушители на Конституцията - Г. Марков, разследвания за корупция Ст. Софиянски и други видни престъпници. Цялото събитие наподобяваше циганска сватба. 20-30 баш-фена от ПодХуяне внасяха колорит с излъчваната от тях смрад, сплъстените коси и дългите по две педи бради. Цвърчаха кюфтета на скара, а наблизо се забеляза танцуваща на халка мечка.

Във връзка с юбилея предлагам кратка статистическа справка с 10 от най-забележителните постижения на отбора от АзисАрена.

1. Лефски от ПодХуяне е единствен отбор в света, записал служебни загуби от най-големия си конкурент. 0:3 (служ.) и 0:3 (служ.) от ЦСКА за Купата на лигата 1996 година.

2. Лефски от ПодХуяне се гордее с рекордите си: 27 втори места за първенство и 11 втори места за купата.

3. Лефски от ПодХуяне е единствен български отбор, губил от китайци: 1:2 от Бай (Китай) 1954 г. Лефски има и други “успехи”: с БСК Београд 0:10, с “Четата на Кемал паша” 2:4, с Войводина 1:5 като домакин.

4. Лефски от Подхуяне закрива, унищожава или вади от А група следните отбори:
ФК Княз Кирил – 1944 г. (присъединен не по свое желание с решение на “народната власт” към Лефски)
ФК Спартак София – 1968 г. (не по свое желание присъединен с решение на лефскаря Анг.Солаков към Лефски)
ФК Берое – 1970 г. (изваден от Ангел Солаков от А група за отказ да легне на Лефски-Спартак)
ФК Миньор Перник - 2001 г.(отстранен от А група от Г.Марков и Евг.Бакърджиев за честна игра с 9 човека срещу 14 лефскари.)
ФК Металург Перник – 2001 г. (изваден от А група от Г.Марков и Евг. Бакърджиев за “уговаряне на мачовете с Лефски и Литекс”, но Лефски и Литекс остават)

5. Лефски от ПодХуяне е първи ведомствен отбор на БКП в България след 1944 г., като с решение на “народната власт” заграбват пощенски спортен клуб “Княз Кирил” и печелят 16 купи на Съветската армия, както и купата на Сталин. ПодХуянци са клуб на полицията до 1944 г., на БКП и Цола Драгойчева от 1944 г. до 1968 г., на милицията и тайните служби от 1968 г. до 1989 г. и на престъпниците, гейовете и мутрите от 1989 г.

6. Лефски от ПодХуяне е единствен български отбор, който отпада от втородивизионен клуб в Европа: Люцерн 1992 г.
Други “прояви” на ПодХуянци в Европа, донесли позор за България:
Гурник – 1970 г.
Аустрия – 1970 г., предварителен кръг
Спарта Ротердам – 1971 г.
Динамо Берлин – 1972 г.
Уй Пещ – 1974 г.
АЗ 67 – 1980 г.
Динамо Букурещ – 1981 г.
Севиля – 1982 г.
Уотфорд – 1983 г.
Днепър – 1984 г.
Вележ – 1987 г.,
Антверпен – 1989 г.
Ференцварош – 1991 г.
Олимпия – 1994 г.
Аалст – 1995 г.
Олимпия – 1996 г.
Слован – 1997 г.
Копенхаген – 1998 г.
Бешикташ – 2000 г.
Челси – 2001 г.
Щурм – 2002 г.
Ливърпул – 2004 г.

7. Лефски от ПодХуяне първи уговаря мач в историята на България. В квалификационен турнир за новоучредената А група 1949 г. Лефски и Академик завършват 1:1 в последен мач и двата клуба се класират.

8. Лефски от ПодХуяне проваля първото първенство на България 1924 г. (не се съгласява да играе 1/2 финал реванш във Варна), първия турнир за купата “Улпия Сердика” (от страх да не загуби отказва да излезе на финал със Славия), финал за купата на България – 2 пъти (1942 година става сужебен носител на купата с 3:0 (служ.) срещу Спортклуб, 1996 г. бяга от финал със Славия при 0:1 и губи служебно с 0:4).

9. Лефски от ПодХуяне е първи служебен шампион в света. 1953 г. е обявен за първенец с две решения на администрацията. С едно решение се вадят 11 играчи от ЦСКА и се пращат да играят в Сборен отбор, а с второ решение лидерите “Сборен отбор” са разформировани и Лефски от трето се качва на първо място. В последна среща без значение Лефски се съгласява ЦСКА да картотекира състезателите си и в резулатат 5:0 за ЦСКА.

10. Лефски от ПодХуяне днес се управлява от :
Чорни – изгонен от България руски мафиот, който е обвинен, че пере пари чрез Лефски.
Батков – комсомолски секретар и адвокат на Мафията
Г. Марков – хомосексуалист №1 на България u доносник (с негово съдействие в затвора са пратени много хора).




From far, from eve and morning and yon twelve-winded sky, the stuff of life to knit me blew hither: here am I. ...Now -- for a breath I tarry nor yet disperse apart -- take my hand quick and tell me, what have you in your heart.
 
30 Jan 2006 19:31 Цитирайте
Kum4oVul4o
Мнения: 140



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Dobre,dobre,dobre.SA mi obqsni tva na tebe kvo ti pre4i kato cqlo,da ne si nqkav futbolen huliga ili kvo?
 
30 Jan 2006 19:46 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Онбашията, ако питаш защо преместих темата, си прочети писанията по-горе. Не взимам страна по въпроса, но темата спорт е за организирането му, а не за оплюването на други отбори. А чесно казано спора Левски/ЦСКА ми се струва простотия, да не говорим че ми става гадно като почнат да викат "Кур за Левски". Май забравяте, че така псувате Дякона.




 
30 Jan 2006 19:48 Цитирайте
Онбашията
Мнения: 169



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Никой не вика " Кур за Левски " ... Аз за тва и казвам Лефски, щото сички викат " Кур за Лефски " . А колкото до опорочаването на Дякона, това са го направили от самия отбор като са го избрали за име.




From far, from eve and morning and yon twelve-winded sky, the stuff of life to knit me blew hither: here am I. ...Now -- for a breath I tarry nor yet disperse apart -- take my hand quick and tell me, what have you in your heart.
 
30 Jan 2006 19:53 Цитирайте
_|_VAL_|_
Мнения: 362



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Онбашията написа:
Никой не вика " Кур за Левски " ... Аз за тва и казвам Лефски, щото сички викат " Кур за Лефски " . А колкото до опорочаването на Дякона, това са го направили от самия отбор като са го избрали за име.


no comment На кво ти прилича




Ezekiel 25:17 - " The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

Направи си профил в :http://www.studivz.net/
 
31 Jan 2006 15:43 Цитирайте
Онбашията
Мнения: 169



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение





в сравнение с това :





From far, from eve and morning and yon twelve-winded sky, the stuff of life to knit me blew hither: here am I. ...Now -- for a breath I tarry nor yet disperse apart -- take my hand quick and tell me, what have you in your heart.
 
31 Jan 2006 16:06 Цитирайте
Skarhead_dms




  

mani q taq prostitutka mara tq e sram za nas.sega da produlja ideino tvoq post Mr. Green

za sujalenie ne stava s img tagove a me marzi da gi ka4vam


http://www.sportbg.com/forums/index.php?act=Attach&type=post&id=234356
http://www.sportbg.com/forums/index.php?act=Attach&type=post&id=234370
http://www.sportbg.com/forums/index.php?act=Attach&type=post&id=234371
http://www.sportbg.com/forums/index.php?act=Attach&type=post&id=591284

http://www.sportbg.com/forums/index.php?act=Attach&type=post&id=728631
http://www.sportbg.com/forums/index.php?act=Attach&type=post&id=742880
http://www.sportbg.com/forums/index.php?act=Attach&type=post&id=742880
http://www.sportbg.com/forums/index.php?act=Attach&type=post&id=754148

are po-kusno moje oste
 
31 Jan 2006 16:08 Цитирайте
Онбашията
Мнения: 169



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

не знам защо но ти се отваря само 1 снимка




From far, from eve and morning and yon twelve-winded sky, the stuff of life to knit me blew hither: here am I. ...Now -- for a breath I tarry nor yet disperse apart -- take my hand quick and tell me, what have you in your heart.
 
31 Jan 2006 16:09 Цитирайте
Skarhead_dms




  

Онбашията написа:
не знам защо но ти се отваря само 1 снимка


stoto sa go napravili da ne se linkva.ako mojesh da gi ka4ish nqkude naburzo i da gi slojish kakto trqbva she e dobre Smile
 
31 Jan 2006 16:10 Цитирайте
Онбашията
Мнения: 169



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Ще ги кача.
Що да е срам? Аз не я знам тая ква е, само намерих снимката.




From far, from eve and morning and yon twelve-winded sky, the stuff of life to knit me blew hither: here am I. ...Now -- for a breath I tarry nor yet disperse apart -- take my hand quick and tell me, what have you in your heart.
      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Форумът Лаф-моабет Левски (преместена от Спорт)
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 3
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004