Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Кулинария Tema za recepti
  
Потребители писали по темата: _|_VAL_|_, ahu, Geri, eva longoria, alkoholiganka, Dickinson ... общо 16
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Tema za recepti
Автор Съобщение  
 
06 Feb 2006 10:54 Цитирайте
_|_VAL_|_
Мнения: 362



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

ahu написа:
ши съ чуйм, ама по тръбата на парното, прати си номера на ЛС де'а Razz


daj malko sas Scroll nagore i shte go widish Wink




Ezekiel 25:17 - " The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

Направи си профил в :http://www.studivz.net/
 
06 Feb 2006 14:09 Цитирайте
alkoholiganka
Мнения: 192



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

_|_VAL_|_ написа:
sega se setih edna mnogo qka i wkusna manja , a i ne e nikak trudna za prigotwqne de Smile
Zna4i kupuwate si ot tiq krenwirshi deto nawsqkyde gi ima (w burkan4e ili w kutijka nqma osobeno zna4enie). Razrqzwatq krenwirsha na dyljina i wytre go pylnite s kashkaw4e , sirene i s topeno syshto stawa ama gledajte da ne go prepylwate mn.Sled twa go slagate w jenska tenjerka ili tawi4ka i buhate w pe4kata na 250 ili w mikrowelle sushto stawat qki.
Ne e koj znaj kolko trudno i skapo za prigotwqne ama TASTE GOOOOD!

werwajte mi!

Respect

p.s Tuka maj az samo si postwam receptki taj kat gledam На кво ти прилича



Всичко перфектно, напълнихте ми тефтера с готварските рецепти, ама само едно не мога да разбера - ква е тая женска тенджерка, в която валерката си пъха кренвиршите...
На кво ти прилича На кво ти прилича На кво ти прилича
 
06 Feb 2006 14:10 Цитирайте
ahu
Мнения: 441



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

"тенджерка" - или Мара Общата или Цеца Лесната
той фалерката не подбира ^_^




mmmkey?
 
06 Feb 2006 14:12 Цитирайте
alkoholiganka
Мнения: 192



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Ох, ако и в дибург ползвате обща кухня, както ние някога в Месел, дано някой се е сетил да ги подмие тия тенджерки преди употреба...
 
06 Feb 2006 14:17 Цитирайте
ahu
Мнения: 441



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

само с подмиване няма да стане Laughing лично аз мисля че са за хвърляне, но той си ги обичка и ги залива с кислол от време на време да ги поиздокара на външен вид




mmmkey?
 
06 Feb 2006 19:50 Цитирайте
_|_VAL_|_
Мнения: 362



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

alkoholiganka написа:
_|_VAL_|_ написа:
sega se setih edna mnogo qka i wkusna manja , a i ne e nikak trudna za prigotwqne de Smile
Zna4i kupuwate si ot tiq krenwirshi deto nawsqkyde gi ima (w burkan4e ili w kutijka nqma osobeno zna4enie). Razrqzwatq krenwirsha na dyljina i wytre go pylnite s kashkaw4e , sirene i s topeno syshto stawa ama gledajte da ne go prepylwate mn.Sled twa go slagate w jenska tenjerka ili tawi4ka i buhate w pe4kata na 250 ili w mikrowelle sushto stawat qki.
Ne e koj znaj kolko trudno i skapo za prigotwqne ama TASTE GOOOOD!

werwajte mi!

Respect

p.s Tuka maj az samo si postwam receptki taj kat gledam На кво ти прилича



Всичко перфектно, напълнихте ми тефтера с готварските рецепти, ама само едно не мога да разбера - ква е тая женска тенджерка, в която валерката си пъха кренвиршите...
На кво ти прилича На кво ти прилича На кво ти прилича



hahaahahahhhhhhh

Съжалявам май вече сте тря да пиша на кирилица

значи Лорче не Женска , а Йенска Тенжерка (не знам как и викате по вашия край там Very Happy Very Happy Very Happy )




Ezekiel 25:17 - " The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

Направи си профил в :http://www.studivz.net/
 
07 Feb 2006 21:16 Цитирайте
Dickinson
Мнения: 222



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Е Валерка,това за палачинковата торта е рецептаТА ми Razz Ще искам авторско право Razz




Вечната черна овца



 
07 Feb 2006 23:17 Цитирайте
GrandMaster Flash
Мнения: 79



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

ahu написа:

чукваш ( Laughing ) яйцето/яйцата отгоре
5-6 минути в микровълновата
тъпчеш с кеф
Mr. Green


Позволете едно МНООГО ВАЖНО допълнение!! ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е да се спука жълтъка на яйцето/яйцата докато се разтече!!!Exclamation Иначе гърми като бомба и половината манджа отива по стените на microwelle-то!!

да ви е сладко!!!
 
07 Feb 2006 23:53 Цитирайте
_|_VAL_|_
Мнения: 362



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Не знам за вас ама аз имам традиция всяка събота или неделя като стана в ранни зори кам 1 - 2 следобяд да закуся с пърйени филийки.
Предполагам че всички си правите или най малкото знаете как се правят ама все пак ще кажа рецептата:

2-10 яйца (зависи колко хора сте поканили на закуска Very Happy )
1-2 хляба (по възможност тост и леко престоял , смисал малко по твърд от обикновеното)
200 мл. прясно мляко/млеко


Разбивате яйцата и млякото в един съд и след тва потапяте филийката и бух във нагорещеното олио.Като станат готови може да ги намажете със сладко (по избор - аз обичам ягода Very Happy ) или мед или последният пат си правих с течен шоколад- Нутелла станаха екстра вервайте ми Wink

ай до ново срещи от мене На кво ти прилича




Ezekiel 25:17 - " The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

Направи си профил в :http://www.studivz.net/
 
08 Feb 2006 3:16 Цитирайте
Dickinson
Мнения: 222



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Валерка пропусна последната част : викате Dickinson Razz Razz Razz




Вечната черна овца



 
14 Feb 2006 15:02 Цитирайте
Geri
Мнения: 301



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Niakoi spomnia li si kak se pravi proslovutia sladkish negar4e?

Dnes mi hrumna no ne moga da se setia za rezeptata.

Merci




(:
 
14 Feb 2006 22:06 Цитирайте
eva longoria
Мнения: 134



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Geri написа:
Niakoi spomnia li si kak se pravi proslovutia sladkish negar4e?

Dnes mi hrumna no ne moga da se setia za rezeptata.

Merci


Ще ти покажа ако си добро момиче,айде да ходим да готвим сега На кво ти прилича




Life is not measured by the breaths we take,but by the moments that take our breath away Razz
 
14 Feb 2006 22:42 Цитирайте
Онбашията
Мнения: 169



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Geri написа:
Niakoi spomnia li si kak se pravi proslovutia sladkish negar4e?

Dnes mi hrumna no ne moga da se setia za rezeptata.

Merci


Расистка. Не се казва негър а афро-американец.




From far, from eve and morning and yon twelve-winded sky, the stuff of life to knit me blew hither: here am I. ...Now -- for a breath I tarry nor yet disperse apart -- take my hand quick and tell me, what have you in your heart.
 
15 Feb 2006 22:29 Цитирайте
eva longoria
Мнения: 134



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

alkoholiganka написа:


Всичко перфектно, напълнихте ми тефтера с готварските рецепти, ама само едно не мога да разбера - ква е тая женска тенджерка, в която валерката си пъха кренвиршите...
На кво ти прилича На кво ти прилича На кво ти прилича


Хахахаха,леле счупих се от смях - женска На кво ти прилича
Йенска миличка.А иначе Валерка по шопско е сущото именцето




Life is not measured by the breaths we take,but by the moments that take our breath away Razz
 
17 Feb 2006 12:39 Цитирайте
gonzich
Мнения: 42



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

ай един кекс от мене:
яйца, мляко, брашно, масло(не маргарин или олио), 2-3 драма марокански шит, шоколадец, плодове (треа да имаш михер), мноооого захар, в зависимост от мароканското производство
шита се разтваря в маслото, така че да трябва да отвориш вратата и съседа да почне да се смее неудържимо, прецеждаш и после с по едно парче - 5-6 човека на черешата
      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Форумът Кулинария Tema za recepti
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 2 от 3
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004