Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Правила на форума Правилата
  
Потребители писали по темата: yurukov
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения

Правилата
Автор Съобщение  
 
27 Dec 2005 3:28 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Направил съм този форум, защото реших че хората ще имат нужда да се събират някъде online. Когато се събираме нали няма някой, който да ни затваря устите? Точно поради тази причина смятам да огранича цензурата до минимум. Можете дори да забележите, че няма да се появяват никъде ****, когато искате да се изкажете по-конкретно.

Въпреки това, ако някой започне да се държи вулгарно на някой купон например, той ще бъде изгонен, нали? На същия принцип ще бъдат изгонвани хора, които смятат, че форума може да бъде израз на собствената им интелектуална импотентност.

Настрана от това, темите които не са си на мястото ще бъдат премествани на правилното място. Не съм кой знае колко фен на реда, но така хората ще намират по-лесно темите и нещата ще вървят по-леко.

Ако някой има нещо против написаното или поведението ми, има идея как да се подобри форума или просто е ядосан и иска да си го изкара на мен, моля да ми пише в "Предложения и оплаквания".

Боян.
      Нагоре  
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения

Форумът Правила на форума Правилата
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Не можеш да сваляш файлове от форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 1
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004