Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Новини и предложения за Форума ------
  
Потребители писали по темата: ahu, krum, Kum4oVul4o, yurukov, _|_VAL_|_, visio ... общо 16
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

------
Автор Съобщение  
 
06 Feb 2006 19:26 Цитирайте
krum
Мнения: 186



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

-------
 
06 Feb 2006 20:17 Цитирайте
evita
Мнения: 3



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Ако питаш мен твоя аватар е достатъчно плашещ, но не ме питаш
и за да не се заяждам което ти правиш ще сменя моя.
 
06 Feb 2006 20:40 Цитирайте
kartof4o
Мнения: 76



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Мисля, че всеки си слага аватар, който на него да му харесва Wink
Съмнявам се някой да цели да ти е гадно на тебе като го гледаш

Пък и не мисля, че можеш сам да решаваш кое е приемливо и кое не...

Ако те плашат не ги гледай на тъмно Wink
 
06 Feb 2006 20:42 Цитирайте
fb2000
Мнения: 190



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

vajno e da si na tamnata strana na silata, pak drugoto ot samosebesi si idva На кво ти прилича


evita, koia e taia na tvoia avatar? ^_^




Teh tr00 Pwnz(*)RoR0 !!111 ///

AHU KANN NÜÜÜX
 
06 Feb 2006 21:22 Цитирайте
_|_VAL_|_
Мнения: 362



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

evita написа:
Ако питаш мен твоя аватар е достатъчно плашещ, но не ме питаш
и за да не се заяждам което ти правиш ще сменя моя.


e twa drugo kazwa sega Wink
az ne mislq 4e krum se zaqjda , prosto naistina ti beshe malko grubi4ak awatara
ne 4e moq e stoka de
ama pone e kartinka Smile




Ezekiel 25:17 - " The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

Направи си профил в :http://www.studivz.net/
 
06 Feb 2006 22:42 Цитирайте
krum
Мнения: 186



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

-------
 
06 Feb 2006 22:46 Цитирайте
_|_VAL_|_
Мнения: 362



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

krum написа:
Ами аз само казах какво мисля . . . радвам се, че някои реагираха. Благодаря.

Не се заяждам, ама не визирах само Евита. Валери, Николай, вас също, а и някои други.


добре ще го сменя
ама ако си сложа снимката там ше е още по зле Wink
пак и аватара ми е картинка на някъв пич който много се кефи на ръката си ..примерно Laughing




Ezekiel 25:17 - " The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

Направи си профил в :http://www.studivz.net/
 
06 Feb 2006 22:56 Цитирайте
KiLLeRLoOP
Мнения: 118



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

моя пък беше на лудия чичо доктор Ханибал Лектър, не разбирам какво му беше толкова страшното...Ама айде, Крум помоли най-учтиво...




"Imagine all the people
living life in peace..."
John Lennon
 
06 Feb 2006 23:23 Цитирайте
kartof4o
Мнения: 76



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

krum написа:
Ами аз само казах какво мисля . . . радвам се, че някои реагираха. Благодаря.

Не се заяждам, ама не визирах само Евита. Валери, Николай, вас също, а и някои други.


Да ама нали знаеш, че като постнеш такова нещо в "Новини" звучи като - "това е новото правило за аватарите. Много внимавайте да не ми се струват страшни".
Лично на мен никак не ми звучи добре...
 
06 Feb 2006 23:26 Цитирайте
fb2000
Мнения: 190



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

imaiki predvid 4e Tova e nai-glupavata ideia koiato niakoga sam 4uval (bez da se zasiagash, ama aide stiga be, ako avatarite sa ti psihi4eska attaka, neshto ne ti e vred Smile)
i 2)tozi hi4 ne me kefi

nai-veroiatno shte si sloja ili staria, ili edin drug :>




Teh tr00 Pwnz(*)RoR0 !!111 ///

AHU KANN NÜÜÜX
 
07 Feb 2006 1:57 Цитирайте
Afu-Ra
Мнения: 341



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Яко е всякакви аватари Smile Круме, трябва да си над тези неща!




... if it's to be then it'll be ... but not before it's time ... it may not come when you wanted ... but it will be on time ...
 
07 Feb 2006 6:44 Цитирайте
ahu
Мнения: 441



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение



Masters Of Horror fans unite!!!1!!2!

не съм сигурен, но би трябвало да има опция "не показвай аватарите", който го е страх... Rolling Eyes

[EDIT] и определено се съмнявам някой да си слага аватар с цел "психическа атака" На кво ти прилича все пак не пишем в форума на "Бон-Бон"... Ако се навъдят (и тук) хора с аватари пречупени кръстове и прочие shits - ок, ще е разбираемо да има възмутени и недоволни, но сега...




mmmkey?
 
07 Feb 2006 12:39 Цитирайте
krum
Мнения: 186



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

--------
 
07 Feb 2006 12:54 Цитирайте
fb2000
Мнения: 190



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

krum написа:

Ako ne razbirash nesto . . . to ne oznacava, ce tova nesto e glupavo . . . taka ce se opitai da razberesh kakvo imam predvid . . . i kogato razberesh kaji, ce ti licno smqtash, ce ideqta ne e dobra ili dobra, ako slucaino ti haresa . . . a ne da mi kazvash, ce e glupava . . . a ne da mi lepvash nqkakvo purvosignalno mnenie


kakvo te kara da mislish 4e ne sam pomislil predi da postna?

ps. linka deto si go postnal niama nishto obshto s Avatari, e 4estno kazano e sbirka ot smeseni teorii, bazirashti se na biopoleta ("торсионни полета") i teolojki razbirania, kato naprimer bojestveni namesi ("Удивителното е, че сред руините на града оцелява една-единствена сграда - църквата в чест на Казанската икона на Божията майка.").

samiat paragraph :
Представете си какви мощни слоеве психична енергия обви­ват произведенията на изкуството. Творенията на великите майс­тори винаги привличат зрители. Високата духовна енергия (или по-точно, мощното спиново въздействие), вложена в произведе­ние, което създава в пространството оптимално съчетание на десни и леви торсионни полета, индуцира в човека съответното спиново поле, действащо благоприятно върху него.

koito dori niama nishto zagatvashto paranormalni iavlenie, predizvikva u4uda, a koga pro4eta tsialata stranitsa, neposledovatelnostta i nedostata4noto obosnovavane po koiato i da e to4ka karat tsialoto neshto da zvu4i kato broshurka ot sekta Smile

taka 4e, az sega kazvam 4e na katia avatara me plashi (DZVANDZEMNO, WE ARE ALL GOING TO DIE!!!), namiram tvoia nepriaten (ne v aspekta na tova koeto e pokazano, a na niskoto ka4estvo na snimkata i izmitite tsvetove) i tazi diskusia za bezmislena


>>PS2<<

koeto me navejda na misalta, 4e mai mai i ti ne si si pro4el velikia link..
tam se govori za velikite poleta, assotsiirani s materialni obektni, kato ikoni, kartini, a ti obisniavash kak niakolko bita informatsia imat negativno pole. s edna duma, toia link nai-dobre da ne go beshe postval Wink




Teh tr00 Pwnz(*)RoR0 !!111 ///

AHU KANN NÜÜÜX
 
07 Feb 2006 13:13 Цитирайте
kartof4o
Мнения: 76



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Цитат:
P.S: Kate, stiga tursi konfrontaciq. Za twoq avatar puk nisto losho ne sum si pomislql. Ne iskam da ogranicavam na nikogo svobodata, no ste se radvam, ako crez tazi tema vi uvelica malko pravoto na izbor . . . demek da pomislite, ce moje da se izberat i positivni avatari. I otkrih temata, zastoto pocuvstvah, ce s tezi "loshi avatari" se narushava svobodata na potrbiteli, koito ne iskat da vijdat takiva negativizmi vuv foruma.


Не се опитвам да се скарам с тебе. Просто ти казах как ми звучи това което си написал. Факта, че не си говорил нищо за моя аватар, не означава, че не съм против идеята по принцип.

Смятам, че всеки е свободен да вярва в каквото си иска. Както аз не вярвам в позитивните и отрицателните енергии, които един аватар може да предизвиква. Това не означава, че ще се опитвам да те убедя, че такова нещо няма и ти си адски тъп, че го вярваш.

Това което се опитвам да ти кажа е че ако беше подходил по друг начин към въпроса, ако с най-приятелски тон беше повдигнал темата щеше да има много по-добра реакция. Факта, че се опитваш да говориш като учител/наставник на хора на твойта или близка до твойта възраст е нормално да предизвика негативни рекции и да дразни.
      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Форумът Новини и предложения за Форума ------
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 3
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004