Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Общи теми Студентските карти могат да се фалшифицират
  
Потребители писали по темата: yurukov, Онбашията, Afu-Ra
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Студентските карти могат да се фалшифицират
Автор Съобщение  
 
15 Mar 2006 17:00 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Картите за този семестър са същите като миналия. Знаете, че на тах има един слой наподобяваш хартия, заради който не може да се изтрият буквите и да се напечатат нови данни, както беше при старите. Освен това не могат да се използват изтрити бланки на старите, защото има разлика в надписите под ламинираното покритие.

Само, че решението е просто - това което прилича на хартия всъщност е вид тонер, подобен на този кайто се използва при лазерните принери. Затова просто може да се изтрие както се изтриваха буквите при старите карти. Проблема е, че е доста работа и трябва да се внимава да не се нарани ламинираната повърхност отдолу. Не използвайте острото на нож, защото ламинацията е мека и се реже лесно. Много внимавайте да не засягате розовия банер тогоре, защото от невнимание може да го надраскате, а това се забелязва и може и да не може да се оправи.

След като изчистите белия тонер, одолу остава гладка повърхност почти като при старите карти и трябва просто да напечатате новите данни с лазерен принтер ( при мастилените, буквите не засъхват, защото повърхноста е гладка ). Има известна разлика в нюанса на бялото, след като изтриете слоя тонер, но ако се сложи зад позрачна повърхност на протмоне, е почти невъзможно да се различи. Може да ви хванат само ако вземат истински и търсят разликите.

Enjoy. На кво ти прилича




 
16 Mar 2006 0:18 Цитирайте
Онбашията
Мнения: 169



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Я някой да ми направи едно такова за следващия семестър, че не ми се плаща Smile




From far, from eve and morning and yon twelve-winded sky, the stuff of life to knit me blew hither: here am I. ...Now -- for a breath I tarry nor yet disperse apart -- take my hand quick and tell me, what have you in your heart.
 
16 Mar 2006 4:46 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Те затова ти трябва хакер, за влезе в сървърите на унито и да те пише че си палатил. Може да пуснеш обява. На кво ти прилича




 
16 Mar 2006 12:41 Цитирайте
Онбашията
Мнения: 169



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Хаха не бе .. Аз ще се ексматрикулирам ама искам да имам за другия месец карта...




From far, from eve and morning and yon twelve-winded sky, the stuff of life to knit me blew hither: here am I. ...Now -- for a breath I tarry nor yet disperse apart -- take my hand quick and tell me, what have you in your heart.
 
16 Mar 2006 16:05 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Ааа честито. Дано някой да се навие - аз вече не правя карти. Само казвам как се правят.




 
21 Mar 2006 4:07 Цитирайте
Afu-Ra
Мнения: 341



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Правил съм над 50 сем. тикета, но преди ставаха на 100% ориджинъл... Сега дори и да махнеш "тонера" достатъчно прецизно си личи, че не е оригинал. Не съветвам никой да го прави.




... if it's to be then it'll be ... but not before it's time ... it may not come when you wanted ... but it will be on time ...
 
21 Mar 2006 5:15 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Знам че старите си излизаха като истински, защото ги правехме както университета. Казах вече, че не излизат същите и риска е по-голям, но не чак толкова. Ти виждаш разликата, защото сравняваш нова със стара карта. Когато има проверка във влака, контрольора гледа по една карта и едва ли ще забележи нещо, особенно ако картата е в протмоне. Все пак трябва да се внимава да не се нарани розовия банер отгоре, защото така си личи. Иначе не смятам, че е чак такъв проблем, но съм съгласен че риска е по-голям.




      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Форумът Общи теми Студентските карти могат да се фалшифицират
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 1
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004