Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Лаф-моабет Най-голямата простотия , която сте правили някога
  
Потребители писали по темата: Geri, ahu, Afu-Ra, Metala, mitro, _|_VAL_|_ ... общо 14
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2  Следваща

Най-голямата простотия , която сте правили някога
Автор Съобщение  
 
19 Apr 2006 7:46 Цитирайте
Geri
Мнения: 301



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Малко замира тази секция от форума. Та един такъв въпрос.

Може да не е простотия ами смехория или не6то от сорта.




(:
 
19 Apr 2006 8:06 Цитирайте
_|_VAL_|_
Мнения: 362



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Веднъж пих вода от Дунав-а Smile
Другата голяма простотия , която сам правил е на 31.08.2003 (датата на идването ми за първи път в Германия ) Sad Все си мисля , че щеше да бъде мноо по-добре да направя Bachelor в БГ , а тука Master ... ама съдба кво да се прави Wink

Тука на немска територия освен за някое безпаметно напиване не се сещам да сам правил простотии Smile




Ezekiel 25:17 - " The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

Направи си профил в :http://www.studivz.net/
 
19 Apr 2006 8:42 Цитирайте
ahu
Мнения: 441



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Цитат:
Най-голямата простотия , която сте правили някога

о боже мой, от къде да започна

ъъъм случвало се е от време на време да изпростея.... малко... понякога и малко повечко... е, понякога и много...

представете си едно от най-посещаваните места на Варна през лятото след дискотека (да, точно за онази уличка с хамбургерите и дюнерите говоря ^^) и се появявам аз метнал през рамо като заклано агне някакво момиче (колежка на един приятел или нещо такова ако съм разбрал правилно), тя нещо се противи, но не много силно и не вика, понеже явно се притесни от околно стоящите 40-50 човека които направо им се взе акала На кво ти прилича
а моята бойна мисия беше да занеса агнето опа момичето на този мой приятел. защо незнам. положението се влоши от факта че видях един познат в тълпата и му извиках "да си виждал Юлиан някаде наоколо?" Laughing
голям срам сега като се сетя Embarassed


ахахахаа ама как се кефя от себе си пък от друга страна ^_^ понякога съм баси неебателния от другите Mr. Green




mmmkey?
 
19 Apr 2006 10:09 Цитирайте
Geri
Мнения: 301



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

_|_VAL_|_ написа:
Веднъж пих вода от Дунав-а Smile


Хихи

Дано не си имал стомашни разтройства след това:П

А иначе аз по принцип простотии не правя и не говоря Laughing

Само от време на време ми се случват някакви смешни раБоти. Брат ми обаче бие всичко дето ми се е случило даже и един от майлите , който получих наскоро от един професор от информатиката

You have just missed your exam . What happened?

Та брат ми като всички БГ студенти беше на бригада лятото в слънчева Америка и постоянно са го мислели за Леонардо Ди Каприо (аз му казвам че е комплимент ама той :П) и даже някакъв cab driver му поискал аутограф Laughing




(:
 
19 Apr 2006 10:10 Цитирайте
Geri
Мнения: 301



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

ahu,
taka mojesh da si otkradnesh moma i za teb Smile) Hihi mnogo partizanska postapka Smile




(:
 
20 Apr 2006 1:41 Цитирайте
ahu
Мнения: 441



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

ами мисля да се прибирам сега края на месеца / първите дни на следващия, и ще последвам съвета ти ^^

който е блокирал някоя от главните улици на варна (или там където живее) с 4-5 от ония контейнери на колелца да се обади да знам че не съм аз единствения с fetish към саботирането на инфраструктурата на страната На кво ти прилича

+ фалерка не ми се прави на много смел, няколко пъти съм пил/гълтал вода от черно море (като малак особедно, не по свое желание, докато се науча да плувам добре Rolling Eyes )

гери ревнувам вниманието ти от тоя професор Embarassed




mmmkey?
 
20 Apr 2006 10:42 Цитирайте
Geri
Мнения: 301



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

ahu,

той професора очакваше да съм на изпит , а пък аз каква я свърших Shocked
Просто не успях да се отпиша от изпит и накрая не се явих и това ми е и петицата в тоя университет. Wink




(:
 
25 Apr 2006 0:38 Цитирайте
Онбашията
Мнения: 169



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Гери.. искам да видя снимка на брат ти.. даже настоявам...




From far, from eve and morning and yon twelve-winded sky, the stuff of life to knit me blew hither: here am I. ...Now -- for a breath I tarry nor yet disperse apart -- take my hand quick and tell me, what have you in your heart.
 
25 Apr 2006 13:32 Цитирайте
ahu
Мнения: 441



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

обществена тайна е че аз съм брат и

а така като настояваш да ме видиш толкова почвам да се плаша, то вярно че сексуалния живот на 90% от момчетата тук клони към минус безкрайност, но чак до това да се стига... Rolling Eyes




mmmkey?
 
25 Apr 2006 15:46 Цитирайте
Geri
Мнения: 301



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Онбашията написа:
Гери.. искам да видя снимка на брат ти.. даже настоявам...

Хихи той няма да позволи Mr. Green




(:
 
25 Apr 2006 20:55 Цитирайте
Юзбаши
Мнения: 352



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Само в Дармщат са безброй, за София да не говорим, но винаги с особена трепет в душата ще си спомням как повърнах върху около 50 якета на един купон, след което оповръщах и банята :)




If you a baller, nigga I'm a hall of famer
Lion tamer, with two fo'-fifth flamers
Understand, that yo' life's in danger
Didn't your momma, tell you not to talk to strangers
 
27 Apr 2006 1:26 Цитирайте
erdtek
Мнения: 188



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

към края на едно лято, от чудене кво да правя, тръгнах из Пловдив да анкитирам хората, "Кое е най-лудото нещо, което сте направили през лятото" Smile. Имаше едно момиче (Гери-Дивачката), което никога няма да забравя как страстно ми разкаваше как на един студентски купон е зашила един шамар на един пич и после той я е гонил като тигър из апартамента, тя пък се заключила сама в един гардероб, после пак са се гонили и се налгали като индианци Smile
 
21 Jun 2006 0:22 Цитирайте
Metala
Мнения: 105



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Ами изядох 2 литра сладолед за един ден.

П.С. Бас държа че Митро ей сега ще напише някоя изключителна тъпотия на латиница след мен.
 
21 Jun 2006 0:22 Цитирайте
mitro
Мнения: 29



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Interesno, no ne e po temata, kolega. 4oveka pita za naj-ludoto neshto det TI si pravil. Tka che az predlagam seriozni parichni sankcii pridrujeni ot ban vuv foruma za erdtek Razz
 
21 Jun 2006 0:30 Цитирайте
mitro
Мнения: 29



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Ех обърках форума ^^ то не е лесно да се спамва на толкова места едновременно Smile))
      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2  Следваща

Форумът Лаф-моабет Най-голямата простотия , която сте правили някога
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 2
Иди на страница 1, 2  Следваща
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004