Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Философия и политика Телевизия СКАТ "изчезна" два дни преди балотажа?
  
Потребители писали по темата: Makedonski, yurukov, mayaharia, gonzich
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Гласуване
Кой спря СКАТ?
Сидеров
66%
 66%  [ 6 ]
Първанов
33%
 33%  [ 3 ]
Общо гласове : 9
      Нагоре  

Телевизия СКАТ "изчезна" два дни преди балотажа?
Автор Съобщение  
 
27 Oct 2006 15:52 Цитирайте
Makedonski
Мнения: 410



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Напоследък се чудя дали да пускам подобни теми тук или във Впечатления. Май беше грешка, че пуснах някои във Впечатления.

Поводът за този пост е линкнатата по-долу статия. Със сигурност след изборите ще се разбере каква е причината тя да бъде спряна, почти с такава сигурност няма да се разбере преди тях. На мен ми намирисва на опит да се манипулират гласоподавателите в условия на неизвестност. Това само по себе си е много по-долно отколко скандали от типа на този с Иво Инджев, където поне се чуха различните позиции. Без това да има каквото и да било значение за обективността и реалната ситуация, ми е интересно вие какво мислите. Кой спря СКАТ? Това манипулация на Сидеров ли е или на Първанов

http://mediapool.bg/show/?storyid=122800&srcpos=4




http://mapto-on.blogspot.com/
 
27 Oct 2006 16:01 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

На Сидеров. Същото е както свадбата му. След изборите ще има извинение защо не победил, защото предполагаемо Скат е била спряна от властите и е имало натиск. Опича си скандал човека. А и съм почти сигурен, че слуха за спирането на Скат ще се разпространи достатъчно заедно със съмненията, че Първанов го е направил, за да повлияе положително на гласовете за Сидеров. Пича манипулира и да си призная се справя доста добре за вманиачен расист. Обикновенно последните са твърде психясали да мислят логично, но не изключвам и възможността някой да му ги е подшушнал тези идеи.




 
27 Oct 2006 18:44 Цитирайте
mayaharia
Мнения: 56



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

сидеров. някакво просто момченце, което дори няма висше, а иска да си играе на голямо. и затова започва да пищи и да вика, за да привлече малко повече внимание.




живеем в моно свят
 
27 Oct 2006 19:00 Цитирайте
Makedonski
Мнения: 410



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

mayaharia написа:
сидеров. някакво просто момченце, което дори няма висше, а иска да си играе на голямо. и затова започва да пищи и да вика, за да привлече малко повече внимание.

честно казано такива изказвания малко ме провокират. не, че не са верни, но хората гледат на сидеров като на някаква издънка. а всъщност той не е с нищо по-лош от другите българи. поне със сигурност не от тези, които зомбирано гледат скат, или четат вестници като 24 часа и седем. най-малкото човека е доста уважаван за журналистическите и преводаческите си умения. а че сме барутлии, то е ясно... достатъчно е да отвори човек някоя тема в този форум.
но защо започнах да пиша поста: сидеров с нищо не е по-зле от първанов - на първия национал-социалистическия му имидж е доста раздут от медиите, които се чудят за какво да се хванат, за да могат да го нарекат ксенофоб (примера е "аз съм българче" на турски - интересно хрумване, но само по себе си то изобщо не е нещо радикално и деструктивно); а втория не се знае дали щеше да е годен за своята кариера на млад буден социалист и по-късно президент, ако не е бил цензурирал един исторически труд за македония и не е участвал в отечествената партия на труда. и в двата случая аз лично силно се съмнявам, че тези образи са проявили лична инициатива
това е българската реалност. популярните политици имат нужда от криви огледала, за да изглеждат приемливо, а хората, които са си вършили съвестно работата и са имали почтенна кариера не ловят окото на избирателите




http://mapto-on.blogspot.com/
 
28 Oct 2006 6:28 Цитирайте
gonzich
Мнения: 42



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

абе, не че се хваля, ма аз спрях SKAT, много ме дразнеше
      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Форумът Философия и политика Телевизия СКАТ "изчезна" два дни преди балотажа?
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 1
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004