Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Впечатления Може ли Love Parade да се премести в София?
  
Потребители писали по темата: yurukov, Makedonski, erdtek
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Може ли Love Parade да се премести в София?
Автор Съобщение  
 
23 Feb 2007 17:25 Цитирайте
Makedonski
Мнения: 410



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

http://vsekiden.com/news.php?topic=3&id=16423

На мен ми звучи по-скоро несериозно, а и не съм фен на големия техно комерс, но Бойко е доказал вече, че ако реши може да го направи.
 
23 Feb 2007 17:48 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Би било яко. Ще се влеят много пари за града, много хора ще бъдат наети на работа и при това предимно цигани за почистването, а да не говорим и колко туристи ще дойдат за събитието - миналата година е имало 1,2 милиона посетители. Хотелите ще са претъпкани и това ще е много яко представяне на София пред младите в западна Европа.




 
23 Feb 2007 18:04 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Е не е "перфектния" туризъм, но е много добър начин да се популизира градът. Освен това ако е успешен, има големи шансове да стане редовна проява, а и други подобни концерти и акции да се заинтересуват от София, включително толкова популярни като въпросната проява на Ал Гор.




 
23 Feb 2007 18:11 Цитирайте
Makedonski
Мнения: 410



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

yurukov написа:
Е не е "перфектния" туризъм, но е много добър начин да се популизира градът. Освен това ако е успешен, има големи шансове да стане редовна проява, а и други подобни концерти и акции да се заинтересуват от София, включително толкова популярни като въпросната проява на Ал Гор.

ако си говорим за популярност, Love Parade, въпреки че малко отшумял е един от най-известните фестивали на света. проблема, който споменава Крум обаче не трябва да се пренебрегва. отново трябва да се замислим и обсъдим на национално ниво: какъв туризъм иска България: масов или елитен. за мен Love Parade е от първата категория
 
23 Feb 2007 18:28 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

За мен има и трета категория - екологичен. Разликата му с елитния е, че условията не да толкова луксозни - набляга се на прост живот близо до природата в планините или в селата (т.н. селски туризъм). По тази причина няма да има и толкова много хора които да има способностите например да се качат в планината, а и интереса да доят крави. Последното го различава от масовия туризъм, където натъпкваш хиляди бедни туристи в каравани без особени екстри и печелиш на дребно.

Това което подобни фестивали могат да донесат е по-голям интерес към клубния живот в България, а такъв интерес ще го развие много. Така де - като знаеш, че ще има много посетители ще инвестираш няколко милиона в клуба като нищо.




 
23 Feb 2007 19:12 Цитирайте
erdtek
Мнения: 188



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

няма да го видим това скоро ... аз съм за чехия и испания Smile




everything will continue somewhere ...
      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Форумът Впечатления Може ли Love Parade да се премести в София?
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 1
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004