Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Музика Interactivno on-line radio
  
Потребители писали по темата: Afu-Ra, m0aner, yurukov, gonzich, mirkata, Слепецът,Въжарят&Хали
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Interactivno on-line radio
Автор Съобщение  
 
01 Feb 2006 2:18 Цитирайте
Afu-Ra
Мнения: 341



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Niamam ideia dali niakoi vi e zapoznal s taia mania...

www.pandora.com

Tova e interaktivno radio, koeto se nagajda na musicalnia vkus po zadadeni liubimi izpylniteli i/ili pesni. Dobre e ot vreme na vreme da mu kazvata kakvo vi haresva i kakvo ne. Postepenno to si izgrajda "uset" za predpo4itan stil, ritym, beat, i oshte dosta harakteristiki...

Probvaite go... Ludnica si e! Mr. Green
 
01 Feb 2006 11:58 Цитирайте
mirkata
Мнения: 97



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Bravo, radioto naistina e mnogo iako. Super tip Laughing
 
02 Feb 2006 7:35 Цитирайте
Слепецът,Въжарят&Хали
Мнения: 36



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

"We apologize for the inconvenience...

Pandora is temporarily down for scheduled service improvements.

Please check back soon... and enjoy the music! "

Фанах ги аз. От колко време си викам, че искам да си го пусна това радио, но все се намира нещо друго твърде интересно в плейлистата ми и си викам "всяко нещо с времето си" На кво ти прилича Тази сутрин, изпълнен от порива да опознавам нови светове, се втурнах към блога за дерзания интернет адрес на ПАНДОРА. Сега най-отчетливите заобиалящи ме шумове са монотонното издухване на струята въздух охлаждаща процесора на вехтия ми компютър и леко приглушеното потракване по клавиатурата, от което изпитвам физическо удоволствие подобно на галенето на нещни гърди.

Но както казах по-горе : "Всяко нещо с времето си" Smile

Можете да видите още един впечатляващо привлекателен интернет адрес свързан с шоу бизнеса. Това е http://www.liveplasma.com/, а там може да намерите интерактивна карта на любимите ви музикално банди. След като ги номинираха в класацията за най-значими интернет проекти, съставена от гениалния екип на BBC, LivePlasma обещаха и категоризация на филми. А ако идеята ви хареса, можете да изпозвате engine-а и да си направите своя собствена интерактивна карта. Примерно за видовете алкохол, които познава човечеството. Idea




I consider the above chapter one of my most important and useful to the serious poker player.

Пишете на кирилица.Киртаци.
http://lat2bg.kredor.com
 
02 Feb 2006 15:46 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Чесно казано аз само winamp.com/radio слушам. Вътре има списък с куп радиа, даже и някой БГ. Има всякакви стилове. На кво ти прилича




 
02 Feb 2006 16:39 Цитирайте
Afu-Ra
Мнения: 341



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Abe, probvai go! Obogatiava musicalnata kultura. Az li4no namerih adski mnogo izpylniteli, koito sa mi ve4e liubimi.




... if it's to be then it'll be ... but not before it's time ... it may not come when you wanted ... but it will be on time ...
 
12 Feb 2006 14:33 Цитирайте
gonzich
Мнения: 42



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

www.last.fm
v kolebanie sym dali dazhe ne e po-qko ot pandorata
 
16 Feb 2006 0:08 Цитирайте
m0aner
Мнения: 20



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

мм, много е трудно нещо да е по-яко от пандората.
и не забравяй освен тва, че пандората е малко или много законно.
пандората е гениално и ако нещата не се влошат, би трябвало това да е бъдещето на онлайн музиката. стотици милиони юзъри би трябвало да има - това е най-революционната идея, която съм срещал скоро и съм на косъм да се самоубия затова, че не съм се сетил преди тях да го създадеме. (специално ти, гонзо, чек аут да nofx station !)

всъщност мощното е във факта, че и юзърите и лейбълите са доволни от цялата история. и агнето и вълкът с други думи.

риспекд.
 
16 Feb 2006 0:11 Цитирайте
m0aner
Мнения: 20



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

не само идеята, но и изпълнението ме изпълват същевременно със завист и до голяма степен все пак задоволство като потребител.

и оптимизъм също.
 
16 Feb 2006 0:14 Цитирайте
m0aner
Мнения: 20



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

въпрос на месеци щеше да е да караме поршетата вече, ако се бяхме сетили, мамка му!
 
16 Feb 2006 1:00 Цитирайте
Afu-Ra
Мнения: 341



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Мда, идеята е гениaлна и некомерсялна по начало, което я прави още по голяма лудница.




... if it's to be then it'll be ... but not before it's time ... it may not come when you wanted ... but it will be on time ...
 
16 Feb 2006 12:16 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Аз го пробвах за малко, но да ти кажа не ми хареса interface-a, а като започнх да си избирам музика, не ми избираше такава каквато искам. С две думи търсачката май не ми играе по вкуса, а пък може да иска повече да си играеш. Иначе като идея си е супер.




 
16 Feb 2006 14:35 Цитирайте
Afu-Ra
Мнения: 341



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Spored men AIto e mnogo dobro




... if it's to be then it'll be ... but not before it's time ... it may not come when you wanted ... but it will be on time ...
 
17 Feb 2006 11:53 Цитирайте
gonzich
Мнения: 42



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

e dobre be brat, ti chekna li last.fm? pandorata e super, nishto losho, osven che e dosta ogranicheno. na men mi povtarq qko pesnite, a i dosta neshta nqma, nqma primerno fun lovin criminals, tva ako e normalno...Smile ili se opitva da mi pusne nekvi neshta deto nqmat nishto obshto s mvr, makar che izrichno sym mu plesnal desetina grupu i triisetina I like i I don't like
 
17 Feb 2006 20:45 Цитирайте
Afu-Ra
Мнения: 341



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Бих казал лош късмет, Гопенце Smile




... if it's to be then it'll be ... but not before it's time ... it may not come when you wanted ... but it will be on time ...
      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Форумът Музика Interactivno on-line radio
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 1
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004