Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Лаф-моабет Айде да си ги мерим...
  
Потребители писали по темата: ahu, Kum4oVul4o, _|_VAL_|_, yurukov, alkoholiganka
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Айде да си ги мерим...
Автор Съобщение  
 
29 Jan 2006 17:49 Цитирайте
ahu
Мнения: 441



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Айде да си ги мерим спагетите!

Валерката разпространява клевети, че неговите били по-дълги от нашите! Laughing айде примерно другия петък да видим чий спагет е най-дълъг и на кой му е най-дълбока тенджерата (за тези които не са наясно с Diebursch-ския бит и култура - тук се яде в тенджери)


никой (освен VIP-то, в чиято роля е Валерко Дръзки) не е поканен, самопоканилите се и натреслите се да домъкнат още за ядене и пиене и ще ги посрещнем с отворени обятия




mmmkey?
 
29 Jan 2006 18:01 Цитирайте
Kum4oVul4o
Мнения: 140



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Abe stiga s teq spaghetti,otvratitelna hrana sa,predi da doida v germaniq mnogo gi obi4ah,sega gi mrazq ,zashtoto mi se nalaga 4esto da gi qm:)
 
29 Jan 2006 18:04 Цитирайте
ahu
Мнения: 441



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

да обидиш спагетите тук, в този раздел, сред тези хора, е като да кажеш "баси тъпите метали" по време на Rock In Rio

ти просто не си ял спагети с нас да видиш къф кеф е

[EDIT] а и къф кеф е като монхата вземе половината от соса (приготвен за 6 човека) и останалите ядем спагети с кетчуп




mmmkey?
 
29 Jan 2006 18:10 Цитирайте
Kum4oVul4o
Мнения: 140



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

ok,prav si,vseki si ima vkus,ama ne mi kazvai che qdete samo spaghetti v dieburg На кво ти прилича
 
29 Jan 2006 18:14 Цитирайте
ahu
Мнения: 441



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

не ти казвам




mmmkey?
 
29 Jan 2006 18:21 Цитирайте
_|_VAL_|_
Мнения: 362



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Basi izgladneliqt narod brat4e,
qwno pak trq da si jertwam dwete nadenici i 5 konservi domaten sok( ot po 0.39) i da odq kam Dieburg , 4e kato gledam baq narod pla4e za moite spageti.Ako nqkoj se 4uwstwa pokanen neka zapowqda.Shte hwashtam bus (671 ) ot Schloss drugata sedmica nqkyde sledobqd. Smile Smile Smile
Ej Dieburjjj zarejdajte pak golemite tenjeri , tawi i tigani pak shte se pie i qde na korem.Monka brat izmij si ' kupi4kata' , Zheleyarov - obrasni se , Paffljo i Ivo ....wie moje da nabiete metala primerno.Aj do posle i postilajte 4erweniqt kilim BAT VAL is in the TOWN

Respect za Dieburschhhh City a.k.a. selceto , koeto me priuti za 19 meseca i polowina !




Ezekiel 25:17 - " The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

Направи си профил в :http://www.studivz.net/
 
29 Jan 2006 18:27 Цитирайте
ahu
Мнения: 441



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

гледай да е към петак/събота/неделя (ок, без неделя че транспорта е ебан Rolling Eyes ) че иначе сигурно ще съм на бач, а не ми се изпускат спагетите на хараба




mmmkey?
 
29 Jan 2006 18:41 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

То вие защото не сте яли макарони със рима тон и царевица месец и половина щото е най-евтиното, че да ви се отяде за цял живот. aiwebs007




 
29 Jan 2006 19:07 Цитирайте
alkoholiganka
Мнения: 192



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Абе аре не се оплаквайте щото не знаете кво е да ви извадят всичките мъдреци и две седмици да ядете картофено пуре (къде изчезна буквата ИУ?), което съквартирантката ми праи и успешно лепи тапетите с него, като не го изям... Пък ако знаете кви гадости ядат бебетата, има пурета от моркови и вурстове за подрастващи, производителите разчитат сигурно само на това, че малките пиклйовци (бе къде е и ер малък) още не могат да говорят, за да се оплачат... Но бебетата намериха новият Закрилник в мое лице! Само да минат оше няколко дни да ми спаднат бузите и да мога да говоря правилно...
 
29 Jan 2006 21:07 Цитирайте
ahu
Мнения: 441



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

ако можеш да правиш добро пюрe (от онея полуфабрикати от свещенния LIDL), ще намериш много топло посрещане в Diebursch Twisted Evil




mmmkey?
      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Форумът Лаф-моабет Айде да си ги мерим...
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 1
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004