Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Философия и политика Химна
  
Потребители писали по темата: alkoholiganka, yurukov, Онбашията
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Химна
Автор Съобщение  
 
04 Mar 2006 0:35 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Днес в 12 часа си пуснах Химна по повод на празника. Докато го слушах ми хрумна, че не знам целия текст. Поразрових се и го намерих : Пълния текст на Химн

Има и стария химн, който е бил до комунизма. Чувал съм че има и трети коплет, но не можах да го открия никъде. Май се е пеело нещо за Русия, но не съм сигурен.

Всъщност втория коплет не е в официалната версия, която може да видите на сайта на праламента. Според мен това не е правилно и смятам да го науча. Призовавам всички да го направят, защото си е срам. Знамето




 
04 Mar 2006 10:28 Цитирайте
alkoholiganka
Мнения: 192



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Боянски, забелязваш ли, че на сайта на парламента на няколко пъти са отворени навичките, но нито веднъж не са затворени Smile Явно е важно как ще започнеш химна, пък за края - ти си реши..
 
04 Mar 2006 10:30 Цитирайте
alkoholiganka
Мнения: 192



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Хахаха сега и друго ми направи впечатление, като застанеш с курсора горе вляво върху българското знаме пише English и обратното - върху английското - Bulgarian.
 
04 Mar 2006 14:17 Цитирайте
Онбашията
Мнения: 169



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Просто не се сдържам Smile Куплет се пише !! Smile Щом ще говорим за БГ химна, поне да няма грешки Smile




From far, from eve and morning and yon twelve-winded sky, the stuff of life to knit me blew hither: here am I. ...Now -- for a breath I tarry nor yet disperse apart -- take my hand quick and tell me, what have you in your heart.
 
04 Mar 2006 14:34 Цитирайте
alkoholiganka
Мнения: 192



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Просто си ужасен... има хора, които не пишат и ред без поне 3 грешки, но на тях нищо не им казваш... поне ако ше се заяждаш, не подбирай Wink
 
04 Mar 2006 16:14 Цитирайте
Онбашията
Мнения: 169



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Добре вече обещавам на всеки Smile Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad На кво ти прилича




From far, from eve and morning and yon twelve-winded sky, the stuff of life to knit me blew hither: here am I. ...Now -- for a breath I tarry nor yet disperse apart -- take my hand quick and tell me, what have you in your heart.
 
22 Mar 2006 22:21 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

@Онбашията - прав си ня го бях забелязал.

@alkoholiganka - просто нямам думи. Това е сайта който трябва да е най-изряден, а то какво... На кво ти прилича




      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Форумът Философия и политика Химна
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 1
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004