Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Спорт ЦСКА
  
Потребители писали по темата: KiLLeRLoOP, Kum4oVul4o, Makedonski, gonzich, Pro-pain, Afu-Ra
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор

ЦСКА
Автор Съобщение  
 
18 Mar 2006 7:46 Цитирайте
gonzich
Мнения: 42



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

ше се справим ли със "змиите" на армията, ще се справим ли с "непобедимите у дома" левски, как виждате състава... 8 нови, половината болни, другите некадърни нападатели, според Jeshic,
съдиите ни стнаха виновни...
аз им вярвам, вярвам на Jesho, а вие какво мислите?
 
18 Mar 2006 11:12 Цитирайте
KiLLeRLoOP
Мнения: 118



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

ЦСКА с тоя си отбор в момента е един балон, който много скоро ще се спука. Напуснаха трима ключови играчи през зимата, взехме пак футбалери на килограм, и пресата в бг ги направи едва ли не Дрийм Тийм. Пресата влияе изключително много на отборите в нашата мизерна лига, особено на ЦСКА. А Йешо, един уникален за мен тренер, какъвто не сме имали в последните 10 години, дано успее да подходи психологически към играчите, че Левски с това самочувсвтие дето го добиха от Европата, ше ни сгънат на 5 ката.
А Орманджиев, тоя нещастен мангал, преди много време трябваше да си подаде оставката, не мога да разбера какъв му е кефа да работи там кадето не е искан от никой.
Абе изобщо, истината за БГ отбори вече не е вмирисаната титла и купа на БГ ами Европа, защото се вижда че има потенциал и в ЦСКА, и в Левски, и Литекс. А тая година и Локо Сф, ако имат малко късмет.




"Imagine all the people
living life in peace..."
John Lennon
 
19 Mar 2006 23:20 Цитирайте
Pro-pain
Мнения: 12



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Цитат:

ЦСКА с тоя си отбор в момента е един балон, който много скоро ще се спука.


dneska se spuka da go eba На кво ти прилича
 
20 Mar 2006 0:50 Цитирайте
Kum4oVul4o
Мнения: 140



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Belasiza sa mn dobyr otbor,proli4a si:)nikoi ne gi vzema naseriozno ama kato bomba s zakusnitel sa Cool
 
20 Mar 2006 11:08 Цитирайте
KiLLeRLoOP
Мнения: 118



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Няма значение дали отбора е Беласица или Родопа или някой друг, такъв мач се очакваше и логично дойде. Разбира се почнаха драмите, кой бил виновен и т.н. но реално погледнато във всяко едно първенство винаги идва моментна криза у лидера или шампиона. Верно е, че отбори като Барселона, Челси и Байерн играят два пъти повече мачове и на ниво, светлинни години от нашето, но просто кризите във който и да е отбор са неизбежни.
Ако погледнем реално на нещата, този мач дойде точно на време, преди мача с Литекс и предстоящото дерби. Очаквам още в сряда ЦСКА да покаже най-стойностния си мач от началото на сезона и да върне отново усмивките ни.
А вчера до последно вярвах че ЦСКА ще обърне мача с голяма съдийска тесла за Бела, което адски много ме изненада. Явно мача или е бил 100% феърплей, или някой доста пари е гушнал от Х.
Сега, след като няма интрига нито в Англия, нито в Испания и Италия, поне цирка при нас тепърва започва. Тая пролет имам усещането че дълго ще се помни...
Само ЦСКА и бой за Шалке Знамето Знамето Знамето




"Imagine all the people
living life in peace..."
John Lennon
 
22 Mar 2006 20:14 Цитирайте
Afu-Ra
Мнения: 341



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Мурад може да е циганин, ама е рокер! Знамето




... if it's to be then it'll be ... but not before it's time ... it may not come when you wanted ... but it will be on time ...
 
22 Mar 2006 23:43 Цитирайте
Makedonski
Мнения: 410



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

не знам за беласица и мурад, ама васето божков е човека-отбор... че и шахматист... нищо, че наско сираков и в италия купува мачове

баси и глупостта казах... за кво му е на наско да купува мачове като удинезе с у кратко отбора излязоха

...къртя мивки и сякви други тръбопроводи
 
22 Mar 2006 23:53 Цитирайте
Kum4oVul4o
Мнения: 140



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Verno e,po-dobre mul4i6 da ne iztyrsish oshte nqkoq typotiq
 
22 Mar 2006 23:57 Цитирайте
Makedonski
Мнения: 410



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

батееее, днес съм в серия... казвай само ква глупост да кажа и съм твой за вечерта...
      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Форумът Спорт ЦСКА
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 1
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004