Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Впечатления биг брадър
  
Потребители писали по темата: Makedonski, Bo, KiLLeRLoOP, Afu-Ra, Юзбаши, yurukov ... общо 9
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2  Следваща

биг брадър
Автор Съобщение  
 
25 Mar 2006 14:17 Цитирайте
Makedonski
Мнения: 410



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

в момента слагат камери по кръстовищата в центъра на софия... сбогом пафкане на царевец
 
25 Mar 2006 14:54 Цитирайте
KiLLeRLoOP
Мнения: 118



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Не съм запознат много много с нашата мила столица. Знам за Царевец в Търново, но ще съм ти благодарен ако ми кажеш кое е Царевец в София.
Тенкю им фораус На кво ти прилича




"Imagine all the people
living life in peace..."
John Lennon
 
25 Mar 2006 15:17 Цитирайте
Makedonski
Мнения: 410



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

не мисля, че има голямо значение, но щом държиш да знаеш: така се казва една от сградите на орлов мост. пред нея е едно от обичайните места за правене на срещи. разбира се, повечето останали също вече са под наблюдение. въпроса "кои не са" остава отворен
 
25 Mar 2006 15:50 Цитирайте
KiLLeRLoOP
Мнения: 118



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Мерси за отговора.
А сега по темата за камерите. Каква им е целта, да следят уличното движение щом са на кръстовища, или да дебнат невинните граждани?




"Imagine all the people
living life in peace..."
John Lennon
 
25 Mar 2006 16:06 Цитирайте
Makedonski
Мнения: 410



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

не мисля, че някой може да ти отговори... да кажем, че е същата, каквато и на тези в дармщадт Smile даже не знам дали ще ги насочат към колите или към пешеходците, но предполагам, че ще се опитат да хванат и двете.
има я и тънкостта, че според българското законодателство видеото не е доказателство, но знам ли... може тези камери да са със специален статут, който позволява да се ползват и за съда...
 
26 Mar 2006 2:58 Цитирайте
Afu-Ra
Мнения: 341



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

В Германия видеото също не е доказателство. Използва се само за помощно средство при разследване, но реално няма тежест на доказателство в съда.




... if it's to be then it'll be ... but not before it's time ... it may not come when you wanted ... but it will be on time ...
 
26 Mar 2006 7:58 Цитирайте
Юзбаши
Мнения: 352



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Няма доказателствена сила за убийство или нещо такова, но те заснемат как караш с превишена скорост може да се използва, за да ти напишат акт. Иначе нямаше да ги има цивилните коли по "Цариградско шосе", които снимат.




If you a baller, nigga I'm a hall of famer
Lion tamer, with two fo'-fifth flamers
Understand, that yo' life's in danger
Didn't your momma, tell you not to talk to strangers
 
26 Mar 2006 10:05 Цитирайте
Makedonski
Мнения: 410



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

update: камерата на попа е на ъгъла на булгартабак до полицейската кабинка и гледа към сградата на булгартабак. за тези, на които това не им говори нищо, тя е просто насочена към един по-широк тротоар на който има банкомат и някои хора си правят срещи (но масово срещите са на отсрещното площадче с паметник)

може би пристрастен, но това ми се струва изключително тъпо
 
26 Mar 2006 12:41 Цитирайте
MAZ
Мнения: 56



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Това наистина и на мен ми се струва много тъпо място за камера. Може би искат да следят кой влиза в сградата и кой тегли пари от банкомата. Но ако наистина е насочена към тротоара отляво, дето има едни кофи за боклук и някви големи като саксии за цветя , едва ли искат да следят движението по улицата или още по малко кой с кой се среща на отсрещния тротоар до паметника.
 
26 Mar 2006 15:20 Цитирайте
Юзбаши
Мнения: 352



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Е нали е насочена към входа на "Булгартабак" и към банкомата? Накъде да гледа - към Мимас ли? Освен да проверява кой влиза в сградата и какво се случва около банкомата, за друга смислена употреба на точно това място аз не се сещам.




If you a baller, nigga I'm a hall of famer
Lion tamer, with two fo'-fifth flamers
Understand, that yo' life's in danger
Didn't your momma, tell you not to talk to strangers
 
26 Mar 2006 15:55 Цитирайте
Makedonski
Мнения: 410



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

ми по моя преценка гледа точно към банкомата между кофите и входа. там си има доста място за срещи

е да ама не я е инсталирал ахмед доган или който там е шеф на булгартабак, а бойко борисов. моята версия е, че е сложена там, за да не трябва дебеловратите куки в кабинката да се вътртят и оглеждат... това си е подобрение на условията на труда
 
26 Mar 2006 16:38 Цитирайте
Bo
Мнения: 68



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

не сложил я е утре като отидеш да си теглиш пари от банкомата и някой те пребие докато се опиташ да си ги прибереш да имат някъв шанс да разберат кой е! Едва ли им пука с кой се срещаш на другия тротоар и дали пушиш или си бъркаш в носа. А ти ако имаш нещо да криеш или ти се криеш едва ли ще си чукнеш среща на попа.




Disce quasi semper victurus vive quasi cras moriturus. Carpe diem!

Разбирам те и на шльокавица, но бъди пич и пиши на Кирилица!
http://lat2bg.kredor.com/
 
26 Mar 2006 17:03 Цитирайте
Afu-Ra
Мнения: 341



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Естествено... Ще си чукнеш среща на ГУМ-а Mr. Green




... if it's to be then it'll be ... but not before it's time ... it may not come when you wanted ... but it will be on time ...
 
26 Mar 2006 17:37 Цитирайте
Bo
Мнения: 68



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

ЗнаешVery Happy




Disce quasi semper victurus vive quasi cras moriturus. Carpe diem!

Разбирам те и на шльокавица, но бъди пич и пиши на Кирилица!
http://lat2bg.kredor.com/
 
26 Mar 2006 17:45 Цитирайте
gonzich
Мнения: 42



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

ми дано да е наистина с цел оптимизация. да следят да не те оберат до банкомата, но в бг никога не можеш да бъдеш сигурен.
като цяло съм много против всякви такива системи за наблюдение, защото чувствам застрашена личната си свобода. но от друга страна (не дай си боже) може и да ми помогне, ако ми се случи нещо на тия места.
както винаги, няма кой да хване и да обясни логично кой и за какво прави някви работи, а ни оставят да редим конспирациите
      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2  Следваща

Форумът Впечатления биг брадър
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 2
Иди на страница 1, 2  Следваща
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004