Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Новини и предложения за Форума Промени по сайта
  
Потребители писали по темата: yurukov
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Промени по сайта
Автор Съобщение  
 
31 Jan 2006 4:11 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Днес добавих две промени:

Първата е, че аватарите вкарани отвън се оразмерятват автоматично. Това донякъде скапва качеството, но така или иначе предупредих, че лимита е 100x100. Ако ги оразмерите по нормалния начин ще се оправят.

Другата е, че ако вкарате снимка в поста, която е по-голяма от 450 на широчина или височина, тя автоматично се оразмерява. Направих го защото ако снимката е по-голяма, разваля общата структура на phpBB и изгледа на форума се скапва. Имайте впредвид, че ако се опитате да качите снимка, която е по-голяма, тя ще бъде оразмерена, но при сваляне ще запази размерите си.




 
31 Jan 2006 17:51 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Днес добавих една малка админ функция, че мога да заключвам имената на накой хора след като ги променя. Ако сте си били написали името, и сега е заключено, просто явно съм решил да го препиша на кирилица и се е заключило след промяната. Сори за това. Neutral

Правя го, за да не си ги промят обратно , когато им напиша истинските. Cool

Ако някой има възражение за това което му пише в това поле, да пише в "оплакванията".




 
01 Feb 2006 8:59 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Не знам дали забелязахте, но някой любими членове не са се обаждали от снощи. Това е защото ги блокирах. Не съм ги баннал - пак могат да си четат форума на воля, но не могат да пишат, а новата регистрация става с одобрение, за да не влизат хора, които не искаме. Не знам на вас как ви се сторих някой много популярни теми отпреди 2-3 дена, но аз не искам да се повтарят.

Peace. На кво ти прилича




 
02 Feb 2006 4:06 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Добавих лични съобщения. Както може да видите, най-отгоре точно под "Начало" ще пише дали имате ново съобщение или не. Ако искате да пишете ЛС на някой, трябва да му влезете в профила и точно под аватара му има бутон "ЛС". Освен това e-mail-ите са скрити, но можете да пращате мейлове през форума със определена форма. Просто трябва да натиснете мутона за мейла и се отваря.

Другото ново е, че когато някой загрубее със приказките си, ще получава предупреждение от мен или модернаторите. Ако не му обърне внимание и продължи, акаунта му ще бъде деактивиран (не изтрит или баннат) докато не се разясним.

Ако имате оплакване/предложение за форума, моля да го поствате в съотетната тема, за да могат всички да си кажат мнението по-въпроса. Пишете ми ЛС само ако се отнася до вас лично, като промяна да данни, парола или нещо подобно. Не използвайте ЛС за спам към другите. Тъпо е.




 
06 Feb 2006 19:30 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Махнах директното изпащане на мейли. Оплакаха ми се, че имало спам. Затова за лични разговори ще са ЛС.

Освен това пратих мейлове на всички които не са си писали имената или не е ясно кои са, блокирах им акаунтите и им дадох 5 дни. Изтрих и някой със фалшиви мейли.

Може да сте забелязали, че има доста нови без имена. При тях условията са същите.




  10 Feb 2006 21:01
Коментара на yurukov е изтирит на 10 Feb 2006 21:01 от yurukov.
 
10 Feb 2006 21:09 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Промених скриптовете така, че ако модераторите изтрият някое мнение да се показва съобщение кой и кога го е изтрил. То ще бъде като това горе.

Ако някой смята, че му е било изтрито мнение неправилно, да ми пише, а аз ще го прегледам и ще реша. Изтритите мнения се съхраняват така че да мога да ги виждам само аз.

Пак казвам, че искам да се трият мнения само когато някой се чувства засегнат от тях или са вулгарни като цяло.




 
12 Feb 2006 19:01 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Както може би си забелязал, направих някой промени по структурата на форума. Добавих някой нови и разделих някой стари раздели. Добавих категория "Хобита" и в него сложих раздели "Музика","Филми", "Кулинария","Компютри","Лаф-моабет" и "Други". В "Лаф-моабет" са нещата от "Простотии". Ако някой има нещо против промяната на името да ми каже, ще измислим нещо по-добро. Същото се отнася до останалите имена.

Освен това преместих Философията в категория "България", защото както каза _|_VAL_|_, там все за политика от БГ си говорим.

Другата промяна е, че може да свиваш категориите със стрелката отдясно. Реших да го направя, защото списъка със темите стана много дълъг. Когато свиеш карегорията се показва дали има нов пост в нея и последния пост - също като на темите. Свирането се запазва като с върнете на страницата.




 
14 Feb 2006 10:08 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Виждаш сам нещо ново отдясно. Едното е малко панелче с ЛС. Вместо горе под менюто (стори ми се малко претрупано там), съобщението за нови ЛС ще се появява там. Ще е под формата на плик за писмо до което ще пише колко нови съобщения имаш. Освен това махнах онзи досаден прозорец дето изкача като имаш съобщение. На мен поне ми е досаден.

Другия панел е чат, върху който работя малко-по-малко от известно време. Когато е сгънат показва само кой и кога е писал ново съобщение. Когато се разгъне ще можеш да постваш и да разглеждаш последните 30 съобщения. Ако те дразни че примигва чат пат - временно е - в почивките от TM3 ще го upgrade-на. Прави го защото се refresh-ва на няколко секунди. При постването са позволени 150 символа и усмивките. HTML и BBCode не се разпознават. Ако смяташ, че 150 е малко, пиши да видим какво мислят другите. Enjoy. На кво ти прилича




 
15 Feb 2006 18:51 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Направих промени по чата. Вече не мига, а когато има ново съобщение се добавя отдолу автоматично. Когато пишете съобщение може да го пуснете с Enter. Имената са линк-ове към профилите на хората. Махнах усмивките, заради трудности в добавянето, но скоро ще ги сложа.




 
04 Mar 2006 20:22 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Добавих виртуална клавиатура Знамето . Проблема с нея е че не работи с Mozilla 1.4 до 1.6. От 1.7 вече нямало проблем както и при IE.

Освен това чата е вече в стабилна версия. Ще добавям още неща, но за сега ще си стои така.




 
02 Apr 2006 22:40 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Поднових преди малко кода към версия phpbb 2.0.19. Освен някой малки грешки, версията добавя заключване на потребители които не са успели да си въведат паролата определен борй пъти. Аз го настройх така, че ако паролата бъде объркана 5 пъти, потребителя се заключва за 15 мин.

Пак напомням, че ако сте си забравили паролата, може да ми пишете и аз ще ви пратя нова в най-скоро време.

Освен това ако някой забележи и най-малката грешка във форума, от типа на това че някой линк не работи или че излизат странни надписи, моля да пише в този раздел, за да ги оправя.




 
15 Apr 2006 14:44 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Преди малко добавих промените към phpbb 2.0.20. Оправени са някой бъгове като например проблемите при автоматичното вписване и изчезването на маркирането на новите постове. Опревени са и (надявам се) някой проблеми по сигурността.

Освен това тези които използват Mozilla вече могат да използват бутона за смяна на езика горе вдясно с новата весия на Mozilla 1.5.0.2.




 
01 May 2006 17:19 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Преди няколко дни добавих галерия с аватари към профила. Има около 750 аватара така че вместо да си търсите или да режете снимки за да станат за аватар, просто може да разгледате тези които съм намерил досега.

Ще добавям нови редовно и ще го съобщавам тук.




 
06 May 2006 14:49 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Увеличих максималната дължина на подписа на 1000 символа и поправих един бъг при профила който не позволява да се избере аватар от глаерията. Сега трябва да работи нормално.




      Нагоре  
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Форумът Новини и предложения за Форума Промени по сайта
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 3
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004