Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Новини и предложения за Форума Регистрирах се за AdSence
  
Потребители писали по темата: yurukov, krum, arterybg
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Регистрирах се за AdSence
Автор Съобщение  
 
05 Jul 2006 0:01 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Регнах се за рекламите на Google и скоро под чата ще се появят реклами. Смятам, че няма да пречат, но за сметка на това, ако някой кликва на рекламите, ще изкарам малко пари и може би ще мога да си платя хостинга. Ако това стане поне ще мога с нещо да оправдая цялото това време което прекарвам над този сайт и всичко свързано с него.

В тази връзка, скоро ще изкарам бета версия на новата Галерия. Завършил съм трите големи модула и сега остават само два малки. Ще постна линк да ги разгледате като станат готови.




 
05 Jul 2006 11:02 Цитирайте
krum
Мнения: 186



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

------
 
05 Jul 2006 14:07 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Ами и аз съм си мислил по въпроса и предполагам, че имат някакви защити за това. Но от друга страна наистина може да има някой дето търси нещо свързано със страницата която разглежда и да кликва на google рекламите.

Във всеки случай сред условията има клауза, че не трябва да кликвам на норекламите безцело с цел да си изкарам пари и не трябва да увещавам посетителите да го правят. Това съвсем не означава, че няма да го правя от време на време за да пробвам как става Mr. Green .

Все пак ако от време на време разлгеждате рекламите, ще е добре за мен, а и може да намерите нещо което наистина може да ви помогне. Поне така е на теория На кво ти прилича .




 
05 Jul 2006 20:51 Цитирайте
arterybg
Мнения: 242



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

deleted
 
07 Jul 2006 16:14 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Ммм, така. Хората ми отказаха регистрацията, защото сайта е на български а не на някой от поддържаните езици за AdSense. Затова пък мога да добавя скрипт за търсене в google, който да върши подобна работа, но когато някой търси нещо от моя сайт. Просто в началото на търсенето се показват въпросните реклами.

Всъщност май няма да се пробвам да го правя още. Мисля, че няма смисъл за сега. Може би в бъдеще като развия сайта да е мултиезичен или google добавят българския, ще добавя нещо подобно.




      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Форумът Новини и предложения за Форума Регистрирах се за AdSence
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 1
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004