Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Новини и предложения за Форума Сайта беше offline
  
Потребители писали по темата: yurukov, ahu
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Сайта беше offline
Автор Съобщение  
 
30 Jul 2006 8:36 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Сайта беше неактивен след 19:00 на 27-ми, но сега си работи. Имали пак проблеми с тока или така ми казват. Така или иначе като ми изтече договора с тези ще се преместя на друг сървър. Надявам се, че няма да се случва пак.




 
30 Jul 2006 20:07 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Впрочем някой неща са още неработещи като контролния панел, мейловете и ftp-то. Но тези неща не са съществени за сайта, а за мен като админ. Ама мале как ще си сменям хостинга догодина.




 
30 Jul 2006 21:30 Цитирайте
ahu
Мнения: 441



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

е в договора си нямаш ли клауза, че при неполучаване на заплатената услуга имаш право да го прекратиш? щото лекинко за тоя месец вече два пъти ти спират тока, втория път за 2 дена. в Los Angelis да не са приели комунизъмъ и да са въвели режим на тока Laughing




mmmkey?
 
30 Jul 2006 23:03 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Абе не ми е ясно какво става, но в общите условия пише че ми усигуряват 99.9% uptime. Това разбира се си е ракламен трик, но дори и някой да се заяде в съда, те спокойно могат да кажат, че 0.01% от една година е около 4 дни а сайта ми не е работилк толкова събирателно.

Както и да е, аз и да искам не мога да се заяда, защото не мога да тръгна да ги съдя. Просто се надявам, че няма да има проблеми по-нататък. Това което мога да направя е като започне да ми привършва договора, да преместя всичко на друг ISP. Вие разбира се няма да усетите нищо, защото домейна си е същия, но смятам просто следващия път да гледам review-тата по-добре.

Но всъщност като погледнете всичко обективано, колко пъти ви сее случвало да не може да отворите news.bg - на мен лично поне 4 пъти за последните 3 месеца и последния път беше за 3 дни. Всички имат такива проблеми но просто някой са по-добри в оправянето им.

Това което зависи от мен е когато стане нещо такова, аз да се старая да пусна сайта в действие възможно най-бързо след това. Нямам намерение да става като bgstadt.de - каквото и да стане, аз смятам да си поддържам сайта активен още дълго време.

Така че дори и да го видите като неактивен, може да разчитате на това, че скоро след това ще го активирам. Знамето




 
03 Aug 2006 13:19 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Активираха ми всички услуги около сайта и сега всичко работи нормално. Станало обърквация в system support-а.




 
13 Feb 2007 15:15 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Нямаше го сайта за няколко часа днес. Още не знам защо.




 
28 Feb 2007 14:54 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Днес за около половин час сайта пак не работеше. Работата е там че беше надвишен лимита на питанията към базата данни. Това е заради хостинга, който се опитва да ме накара да мина към по-висок хостинг.




 
03 Mar 2007 16:17 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Днес пак не можеше да се свържи с базата данни, защото надвишава лимита за връзките. Или е имало много посетители наведнъж, или някой ме спамва, или от сървъра ме бламосват нещо. Сега го оправих като ще сложа днес един трик за да не става толкова често.




      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Форумът Новини и предложения за Форума Сайта беше offline
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 1
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004