Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Филми и Телевизия детски филми
  
Потребители писали по темата: ppakita, Afu-Ra, ktulu, yurukov, MAZ
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор

детски филми
Автор Съобщение  
 
31 Aug 2006 10:37 Цитирайте
ppakita
Мнения: 13



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

здравейте Rolling Eyes
добрите стари прказки радост за всяко дете оживяват в Arrow www.djpacolya.com от снежанка до страховития остров на съкровищата На кво ти прилича
 
05 Sep 2006 3:03 Цитирайте
ktulu
Мнения: 33



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

това ебавка с тачката ли е, или просто някой се е чудел какво може да се направи със свободно време + Word?
 
05 Sep 2006 9:59 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Не бе портала си е готин.




 
05 Sep 2006 13:49 Цитирайте
Afu-Ra
Мнения: 341



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Има интересни неща, ама дизайна е адски първобитен.




... if it's to be then it'll be ... but not before it's time ... it may not come when you wanted ... but it will be on time ...
 
05 Sep 2006 14:52 Цитирайте
ppakita
Мнения: 13



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Здравейте.Всяка критика и забележка приемам.Все още съм нова,така се започва спред мен.Може с времето да направя готин сайта.Но който не го харесва,просто да не влиза.Юруков,винаги подаваш ръка,бЛагОдаря. На кво ти прилича




Музика за Всеки Вкус http://www.djpacolya.com
 
05 Sep 2006 15:45 Цитирайте
Afu-Ra
Мнения: 341



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Това, че е първобитен дизайна не го приемай като обида а като критика. Събрала си интересни неща за сайта. Време е обаче да обърнеш внимание на дизайна и структурата на информацията.

-лейаута на всяка една страница ти е различен, все едно скачам от сайт на сайт, дори менюто се сменя тук там или се разхожда насам натам Smile Може би имаш някаква такава идея не знам, да са различни... Цветове, шрифтове, бекграунд... да може да варират в зависимост от съдържанието, но трябва да си избереш една структура по която да се придържаш;

-използваш прекалено много различни шрифтове и цветове на една страница и това обърква. (ето ти една програмка, която ще ти помогне за съчетаването на цветовете http://www.abitom.com/color-wheel-expert.html);

-пробвай сайта на няколко барузера, поне на IExplorer и на Firefox. В момента на Firefox не работи, както ти се иска, а както писа Боян около 70% от юзерите използват именно него;

Цитат:
Но който не го харесва,просто да не влиза.

Който не го харесва няма да влиза, но ти искаш повече хора да го харесват предполагам и да се разрастне след време. За един сайт е важно да е полезен (тоест да има информация нужна на юзера), да е интуитивен (информацията да е представена по начин, който не затруднява навигацията по сайта) и да има приятен дизайн (нещо което е много ключово в днешно време, защото има адски много алтернативи почти за всичко).


Това от мен, засега Smile

Wink




... if it's to be then it'll be ... but not before it's time ... it may not come when you wanted ... but it will be on time ...
 
05 Sep 2006 20:17 Цитирайте
ktulu
Мнения: 33



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

ppakita написа:
Здравейте.Всяка критика и забележка приемам.Все още съм нова,така се започва спред мен.Може с времето да направя готин сайта.Но който не го харесва,просто да не влиза.Юруков,винаги подаваш ръка,бЛагОдаря. На кво ти прилича

е нали искаш и пари да печелиш от това (или поне домашния дсл да си избиваш)
контент-а ти е 1:1 с тоя на тачо, че май и парите дето искаш са същите. тип-а преди мене сравнително ясно ти обясни, че дизайна ти е адски зле. (което наистина не е обида, а градивна критика). контент-а ти е ок, ако бях чалгар, ама като не съм нищо интересно не виждам... сложи малко музика различна от чалга, добави някакъв форум кадето хората да дават идеи и намери някой да ти направи поне лейаут свестен. лично аз бях убден, че на базик правена страницата.
 
05 Sep 2006 22:03 Цитирайте
MAZ
Мнения: 56



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Много си е добре. Самият факт че си се заела и си го направяла това заслужава похвала. Пак по нататък винаги можеш да подобряваш това онова.
 
05 Sep 2006 22:16 Цитирайте
Afu-Ra
Мнения: 341



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Пише се ТИПЪТ, Персиянчо! А ако не се заяждаш с Петя може и метъл да сложи да се радваш Mr. Green




... if it's to be then it'll be ... but not before it's time ... it may not come when you wanted ... but it will be on time ...
 
08 Sep 2006 22:17 Цитирайте
ppakita
Мнения: 13



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

как сте момичета и момчета?Ваканцията ми свърши,не мога така честичко да пиша.Но благодарно за всички мнения и препоръки.Сайта е почти на два месеца.Предполагам ще има още доста реформи.А-а ДА СЕ ПОХВАЛЯ,Направих И ФоРУмЧЕ ,то е на 3 дни,да видим как ще тръгне???
Поздрави от мен Razz




Музика за Всеки Вкус http://www.djpacolya.com
      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Форумът Филми и Телевизия детски филми
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 1
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004