Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Компютри и технологии Premahwane Parolite na Pdf filove
  
Потребители писали по темата: grifin, Afu-Ra, gafas, yurukov
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Premahwane Parolite na Pdf filove
Автор Съобщение  
 
03 Sep 2006 12:53 Цитирайте
grifin
Мнения: 37



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Zdraweite,

nqkoi moje li da predloji soft,koito da reshawa gornia problem?Probwah easy pdf password recovery,no sum mn nedovolen ot nego-shte se radwam na wsqkakwa pomosht po temata Smile




The UNIX philosophy gives you enough rope to hang yourself and a couple of feet more-just in case _!_
 
03 Sep 2006 13:48 Цитирайте
Afu-Ra
Мнения: 341



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

http://www.password-crackers.com/crack/guapdf.html

Демото обаче е само за "малки файлове", незнам колко малки. Но предполагам, че може да се намери крак за програмката и да ти е фул версия. До къде я докарахме да търсиме крак за крака Smile




... if it's to be then it'll be ... but not before it's time ... it may not come when you wanted ... but it will be on time ...
 
03 Sep 2006 13:57 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

И аз имах подобен проблем и мисля, че pdf-то не се отваряше само то adobe програми, Мисля, че успях да го отворя с Konquer на KDE. Той си има вътрешен reader на pdf и не пита за пароли. Но си мисля, че тогава файла не беше криптиран, а само защитен от отваряне. Пробвай все пак - може да стане.




 
03 Sep 2006 22:08 Цитирайте
gafas
Мнения: 66



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

az li4no izpolzvam programata sus "strannoto" ime PDF Password Remover, svalena ot http://www.verypdf.com/
Krak znaete kude da namerite.
Ne znam dali stava za mnnooo golemi filov-e




Peeing your pants it like happiness,everyone can see it, but only you can feel its warmth.
 
05 Sep 2006 19:36 Цитирайте
grifin
Мнения: 37



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Blagodarq vi za poleznite softowe momcheta,za jalost trqbwa da vi kaja,che:


@Boyan: "Konquer"-a ne otwarq zashtiteni s parola file-ove

@Gafas:"PDF Password Remover "-a remove-a parolite na file-ovete da,no ako znaesh parolata.Oswen az da sum naprawil neshto greshno-ne go izkluchwam,no mislq che sum praw.

@Afu-Ra:softa,koito ti mi predloji se muchi okolo 1h da go crackne file-a,sled koeto mi ugasna kompa-ei taka i twa nqkolko puti se powtori-wkluchwam go i toi pak se izkluchwa-moje i da e hardware-en problem,s ohlajdaneto mi,no ne uspqh da go otworq toq file..

taka che momcheta,ako imate nqkoi drugi predlojenia-praskaite tuka-shte testwam,wsichki Smile




The UNIX philosophy gives you enough rope to hang yourself and a couple of feet more-just in case _!_
 
05 Sep 2006 19:51 Цитирайте
gafas
Мнения: 66



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Pi4,
Raboti, vseki mesec s tazi programa maham parola na smetkata za telefona vseki boji mesec. Toku sto probvah, kato si nabluskah 1 file sus vsicki vuzmojni paroli i stana. Trqbva da te predupredq 2 nesta:

1. svali go ot tuk:
http://www.verypdf.com/pwdremover/pwdremover.exe
posle nameri kraka i go sloji stoto inache mai ne stava
2. Ponqkoga zabiva programata i te izhvurlq , predi da posochih kude da zapishesh pdf file-a bez parolata.

Pri vuprosi pi6i.

Peace




Peeing your pants it like happiness,everyone can see it, but only you can feel its warmth.
 
05 Sep 2006 20:09 Цитирайте
Afu-Ra
Мнения: 341



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

И при мен си работи.




... if it's to be then it'll be ... but not before it's time ... it may not come when you wanted ... but it will be on time ...
 
18 Sep 2006 14:57 Цитирайте
grifin
Мнения: 37



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Tazi programa premahwa pdf-failove zashtiteni s user-parola,a kakto pishe na site-a:

What we don't do:

Decrypt PDF files protected with user passwords which you are asked for opening the file.

Taka che shte wi pomolq,ako moje da mi kajete nqkoi soft,koito da premahwa pdf-failove,zashtiteni s owner-password.Eto malko info za file-a:
Detected Acrobat 3.x, 4.x 40-bit RC4 encryption




The UNIX philosophy gives you enough rope to hang yourself and a couple of feet more-just in case _!_
      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Форумът Компютри и технологии Premahwane Parolite na Pdf filove
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 1
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004