Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Обяви Организирано пътуване за мача Люксембург-България на 11.10.2
  
Потребители писали по темата: mirkata, Dickinson, Yogi, arterybg, MAZ, yurukov
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Организирано пътуване за мача Люксембург-България на 11.10.2
Автор Съобщение  
 
29 Sep 2006 13:30 Цитирайте
Dickinson
Мнения: 222



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Здравейте,
има възможност да се наеме автобус за мача Люксембург-България на 11.10.Цената ще е 25-30 евро(с билета за мача).Който е желаещ да казва,за да видим дали ще се съберем хора за автобус




Вечната черна овца



 
30 Sep 2006 5:23 Цитирайте
Yogi
Мнения: 121



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

difhdgfuhdughudshug
 
30 Sep 2006 11:19 Цитирайте
Dickinson
Мнения: 222



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

ето я окончателната оферта-
билет за мача -8 Евро-на място
билет за автобуса:
-членове на BSV Съединение 15 Евро
-останали - 18 Евро
Членовете на BSV са с предимство,има 50 места
Така че до понеделник,който е навит да идва с парите(има и опция за хора,които не са членове 15 Евро и Antrag auf Mitgliedschaft Razz )




Вечната черна овца



 
30 Sep 2006 16:02 Цитирайте
arterybg
Мнения: 242



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

deleted
 
01 Oct 2006 15:04 Цитирайте
Dickinson
Мнения: 222



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

да,веднага след мача тръгваме,тоест към 11




Вечната черна овца



 
01 Oct 2006 15:31 Цитирайте
mirkata
Мнения: 97



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Eto niakoia dopulnitelna informacia:
Putiat do Luxemburg e 3- 3.5. POseshtenieto na macha ne e zaduljitelno, moje da si go napravite kato razhodka.
Po predvaritelni planove shte se trugne 8 -8:30 sutrinta i shte se vurnem sled kraia na macha. Na ppovecheto stranici niama informacia koga pochva macha, no tova namerih na tiahnata oficialna str.
Macha pochva v 20:15 I shte svurshi kum 22, koeto shte reche , che shte trugnem nasam v 22:30 i shte sme tuk kum 1:30.
Shte ima dostatuchno vreme da razgledame grada, tui kato kum 12 shte sme tam i do 19:00 shte mojem da obikaliame.
Znachi ako ne se suberem dostatuchno hora niama da se organizira nishto, zatova vajno e kolkoto moje po-skoro da mi partite parite. Ako do vtornik niamame 20 choveka parite shte budat vurnati.
Kakto Ivan pisa cenata e 15 evro za chlenove na BSV Suedinenie i 18 evro za drugi, kato chlenovete imat predimstvo v sluchai, che stanem poveche, t.e. purvo shte poluchat mesta , koito sa chlenove i posle ostanlite po reda na zapisvane. Ima 50 mesta, taka. Che ne bi triabvalo da e problem. Po tova kolko ste mi preveli shte sudia kakvo vi e jelanieto. T.e.:
20? - chlenska vnoska + taksa za putuvaneto
18? - samo putuvane

Kakvo e predimstvoto da ste chlenove. Ami obmislia se exkurzia do Hamburg tozi semestur, tam sus sigurnos shte ima namalenie za chlenove. Az sega se opitavam da nameria niakakva podkrepa ot universiteta, za da ni izleze po-evtino.
Sushto taka shte ima redica ot seminari, kato purvia e na tema Magistraturata v de –iziskavania, vuzmojnosti, taxi, trikove i t.n. Ne e oshte sigurno, no za nechlenove moje da se iska vhod ot da kajem 1 evro. Drugi temi shte sa Bakalavurska rabota, vlizneto ni v EU i posledici/ plusove za nas i t.n.
Sushto shte ima Filmabend kato i tam moje da vuvedem taxa za nachlenove, tuj kato shte ima osigoreni niakvi pitieta, kato sokove soleti i drugi.
Ivan e slojil v internet dokumenta, koito triabva da populnite za da stanete chlenove, taxata e 5 evro na semestar.

Eto bankovata mi smetka:

Miroslav Alexandrov
Konto N: 1122613
BLZ: 50870024
Verwendungszweck: 2te imena , email i homezona ili v kraen slucai mobilen za kontakti


Tova e za sega, lek de,
Miroslav

http://www.flf.lu/


Vente à l’avance Luxembourg A - Bulgarie A

La vente à l’avance en relation avec le match de qualification pour l’UEFA EURO 2008, Luxembourg A – Bulgarie A qui aura lieu en date du 11 octobre 2006 à 20.15 heures au Stade Josy Barthel débutera le jeudi 28 septembre 2006 aux points de vente suivants:

Agences de Voyages Emile Weber:

Agence Canach, Agence Grevenmacher, Agence Mersch, Agence Luxembourg, Agence Esch-Alzette

Zeitungsbutték Thill à Rédange

Libo Wiltz

Centre de Formation National à Mondercange


Prix d'entrée:

Tribune couverte: 30 ?
Tribune de face: 15 ?
Tribune de côté: 12 ?
Tribune populaire: 8 ?

L'entrée sera gratuite pour les jeunes de moins de 16 ans (sauf sur la Tribune couverte).

Les billets gratuits peuvent être retirés gratuitement le jour du match au guichets respectifs au stade.




Idiot Confusion Device: Click me
 
02 Oct 2006 11:22 Цитирайте
mirkata
Мнения: 97



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Za tezi, koito iskat t da zadadat niakakvi vuprosi na slednnite kontakti:

Miro
tel: 0179146968e-2
home: 061511544961
mail: mirkata@gmail.com

Molia pishete nezabavno vuv foruma ili na emaila mi, ako ste preveli parite da znam predvaritelna broika.
Za sega az pone , koito znam sa:
Az i Inna, Petkok i Atanas i Vizkata ako ne e narabota.
Do sriada nai-kusno ako niamame pone 20-25 choveka meropriatieto niama da se sustoi i shte e jalko.




Idiot Confusion Device: Click me
 
02 Oct 2006 13:19 Цитирайте
MAZ
Мнения: 56



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

I men.
 
02 Oct 2006 17:16 Цитирайте
mirkata
Мнения: 97



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Samo da vmetna, che putiat shte e 3 chasa niakude, navrushtane bi triabvalo da moga da organiziram da ni vzemat ot Stadiona.
T.e. shte sme tuk kum 1 i 30, da mu misliat tia kudeto ne sa ot darmstadt, shte pitam navrushtane dali ne moje da ostavi niakoi na garata, taka, che da moje da se priberat ako triabva da goniat vlak.
Sushto taka tam triabva da sme maximalno burzi , shto macha pochva v 8:15 znachi svurshva kum 22:10, ogovariame zasega 22:30 pred stadiona.

Drugoto koito oshte se kolebae da kazva, zashtoto veche ima 6 choveka ot Frankfurt. Sega Ivan pishe i na tia ot Manheim i ne se znae dali shte ima mesta za vsichki ot Darmstadt, koito si misliat, che imat vreme do 11 da reshavat dali da hodiat ili ne.

aide leka vecher




Idiot Confusion Device: Click me
 
03 Oct 2006 7:18 Цитирайте
mirkata
Мнения: 97



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Davaite i mobilnia teelefon, che emojee da se naloji v Luxembourg da se izdirvame, koito ne ego e ddal shte go popitame na miastov reisa.




Idiot Confusion Device: Click me
 
03 Oct 2006 13:47 Цитирайте
mirkata
Мнения: 97



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Obadih se v centralata na luxembourgskia futbolen sujuz i mi kazaha, che bileti ne moje da se poruchat predvaritelno, no che po princip imalo.
Zatova triabva da sme dobre organizirani za da trugnem naistina v 8:00 i da otidem tam napravo na stadiona, otkudeto shte kupim bileti.




Idiot Confusion Device: Click me
 
03 Oct 2006 19:51 Цитирайте
mirkata
Мнения: 97



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Molja da ne mi prevejdate veche pari, osven ako ne ste v spisuka, tui kato mestata sa zaeti. Sujaliavam ako niakoi ne e uspial da poluchi misto.

Ottuk nadolu mojete da se zapisvate vuv foruma v sluhcai , che niako i se otkaje.




Idiot Confusion Device: Click me
 
04 Oct 2006 14:41 Цитирайте
Yogi
Мнения: 121



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

dihfuhdsuhguhsdughsudhgushd
 
04 Oct 2006 15:07 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Аз пък точно тогава имам изпит На кво ти прилича .




 
10 Oct 2006 11:25 Цитирайте
mirkata
Мнения: 97



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Zdraveite na vsichki, shte se trugva tochno v 8:00, t.e. triabva da ste nai-kusno v 7:40. Exclamation

Miasto na trugvane e Carolinen Platz, tova e tochno mejdu Schloss i Bilata sgrada, ili po drug nachin ploshtada do menzata. Eto i URL

http://maps.google.de/maps?f=q&hl=de&q=Caroline-Herschel-Stra%C3%9Fe,+64293+Darmstadt,+Darmstadt,+Hessen,+Deutschland&ie=UTF8&om=1&mid=1160475823&z=18&ll=49.874584,8.656057&spn=0.00223,0.006781&t=h

Reisut shte spre na malkata ulica predi svetofara, t.e. shte sme blizo do razkopkite.




Idiot Confusion Device: Click me
      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Форумът Обяви Организирано пътуване за мача Люксембург-България на 11.10.2
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 1
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004