Форумът
       
 
Начало Регни се Потребители Q&A
Подробно търсене    
 
   
   
 
Влез
   
   
   
 


Unbefristete EU-Arbeitsgenehmigung за студенти след 5 години


Форумът Лаф-моабет Мързелът - начин на живот или Пиянството на един народ
  
Потребители писали по темата: _|_VAL_|_, ahu, Geri, monk, yurukov, The|Master ... общо 7
      Часовете са в GMT + 1 Hour  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Мързелът - начин на живот или Пиянството на един народ
Автор Съобщение  
 
29 Jan 2006 18:57 Цитирайте
monk
Мнения: 5



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

Идва време за изпити, когато най накрая трябва да си седна на гъза и се постарая нещо да ми влезе в кухата тиква. Нямам в предвид поредната порция спагети (които станаха доста популярни напоследък) нещо по-истинско. Някоя мисъл, нещо което ще ме накара да се почувствам знаещ и интелигентен. Естествено когато най много трябва, тогава най-много ме мързи. Мамка му стара... Започнах да играя World of Warcraft. Генерална грешка. Започнах да гледам Malcolm по сезон на ден (слава богу че имам само 3). А се смеех на тия дето са гледали приятели по 5 пъти десетте сезона. Миналата година по това време пак ме мързеше много и вместо Малкълм и WOW, гледах фарскейп. 3 сезона по 20 и кусур серии всяка по 40 минути... Съответно ме скъсаха на числените... на толкова лесен изпит.
Стартирам инициативата "не на мързела"... Ще си правим с_бирки със всички които искат да се включат. Не искам да ме мързи, искам всичко да знам Smile. Ще се събираме заедно и заедно ще се борим с мързела - ще се напием като съветски трактористки февруари месец и ще решаваме задачи по механика на вързано. Хем разпусакме, хем учим. Всеки желаещ е добре дошъл. Другата седмица ще уточним мястото и часа на първата среща. Който иска може да си носи спагети... и мултивитамини... после ще ви обясня защо ви трябват. Като изрешим всички упражнения по механика, ще минем на частни диференциални. Ако някой има мнение по въпроса и предложения, пишете Smile

Пийс (грах)




Diebursch Team са пияни до един.
 
29 Jan 2006 19:13 Цитирайте
_|_VAL_|_
Мнения: 362



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Цитат:
А се смеех на тия дето са гледали приятели по 5 пъти десетте сезона


naj nakraq nqkoj da me razbere

merci monka , jiv i zdraw bydi Very Happy Very Happy Very Happy




Ezekiel 25:17 - " The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

Направи си профил в :http://www.studivz.net/
 
29 Jan 2006 19:19 Цитирайте
yurukov
Мнения: 1370



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Аз съм много ЗА. Ама ще се включа като си изгледам Stargate-тите. Arrow




 
29 Jan 2006 19:29 Цитирайте
The|Master
Мнения: 21



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Да и аз съм за, само че списъка с филми, които трябва да изгледам преди това няма да го публикувам, щото ще задрастя сървърчето... На кво ти прилича
 
29 Jan 2006 19:35 Цитирайте
_|_VAL_|_
Мнения: 362



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

I az se wklu4wam.U4ene po TM 4e i za pari ne izpuskam.A ako na drugiqt den me boli glawa da se nqdqwame 4e nqma da e ot u4ene Razz




Ezekiel 25:17 - " The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

Направи си профил в :http://www.studivz.net/
 
29 Jan 2006 20:41 Цитирайте
ahu
Мнения: 441



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

всички мързели на сапун, веро и тоалетна хартия
аз искам да стана веро, А ТИ?




mmmkey?
 
30 Jan 2006 20:04 Цитирайте
fb2000
Мнения: 190



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

az friends samo po 4 pati sam gi gledal vsi4kite -_-




Teh tr00 Pwnz(*)RoR0 !!111 ///

AHU KANN NÜÜÜX
 
31 Jan 2006 9:00 Цитирайте
ahu
Мнения: 441



Вижте профила на потребителя  
Изпратете лично съобщение

that's so gay Rolling Eyes




mmmkey?
 
31 Jan 2006 13:34 Цитирайте
Geri
Мнения: 301



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Friends e mnogo iako serial4e... Sega malko go poizrodiha s Joey ... Ve4e ne e tolkova zabavno , no pak stava.




(:
 
31 Jan 2006 13:36 Цитирайте
_|_VAL_|_
Мнения: 362



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

Geri написа:
Friends e mnogo iako serial4e... Sega malko go poizrodiha s Joey ... Ve4e ne e tolkova zabavno , no pak stava.


btw koga shte izliza 214 na Joey




Ezekiel 25:17 - " The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

Направи си профил в :http://www.studivz.net/
 
31 Jan 2006 13:37 Цитирайте
Geri
Мнения: 301



Вижте профила на потребителя  SKYPE Адрес
Изпратете лично съобщение

_|_VAL_|_ написа:
Geri написа:
Friends e mnogo iako serial4e... Sega malko go poizrodiha s Joey ... Ve4e ne e tolkova zabavno , no pak stava.


btw koga shte izliza 214 na Joey


Ne znam. I az checkvam ot vreme na vreme iz dc to. Ima niakakvi deto go svaliat vednaga sled kato izlezne i sa vatre...Ina4e mislia 4e na ofizialnata straniza na seriala triabva da pishe.

http://www.nbc.com/Joey/




(:
      Нагоре  
Създайте нова тема  Напишете отговор

Форумът Лаф-моабет Мързелът - начин на живот или Пиянството на един народ
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можеш да добавяш файлове към форума
Можеш да сваляш файлове към форума
 


      Нагоре  

Страница 1 от 1
Идете на:  
Powered by phpBB ©  | Translation by: Boby Dimitrov
Avalanche style by What Is Real © 2004